Nga Data: Deri datė: Dhomė

Fiesta M 4* - Burgas

Burgas

Burgas

Hotel Fiesta Beach ndodhet në pjesën veriore të vendpushimit, rreth 1.5 km nga qëndra e vendpushimit, në plazh. Së bashku me hotelin Fiesta M formojnë një ndërtesë të vetme, por çdo hotel shitet veç e veç, me pritjen individuale dhe menaxhim të ndryshëm.

 

Facilitetet: Hotel Sunny Beach ofron strehim në 128 dhoma standarte me: ajer te kondicionuar, TV satelitor, telefon, mini-bar, banjo, tharëse flokësh, ballkon, internet wireless.Hotel Fiesta Beach ofron miqve të saj objektet dhe shërbimet e mëposhtme: restorant, bar lobi, bar pishinë, piceri, pishinë të hapur , bilardo, internet kafe, këmbim valutor, kasafortë.

 

Sport dhe argëtim: Pishinë me sipërfaqe për fëmijë, palestër, masazh, bilardo, lojëra elektronike, pingpong, volejboll në ujë, biçikleta me qera.

 

HOTEL ALL INCLUSIVE HOTEL FIESTA BEACH / përfshin:
Mëngjesi: restoranti kryesor / 07: 30-10: 00 / -frut i gjelbërt dhe i 
freskët sezonal, drithëra, bukë dhe pasta, djathë, qumësht dhe produkte
qumështi; Salcice dhe sallam, vezë.
Pije: çaj, kafe, qumësht i nxehtë dhe i ftohtë, ujë dhe lëngje.
 
Dreka: 12: 30-14: 00  / Restorant-perime të freskëta, Sallat, Salcat, 
2 lloje mishi dhe supë-vegjetariane, makarona me mbushje të ndryshme,
3 lloje mishi, shpendve dhe peshqve, fruta, lloje të ndryshme të bukës.
Pijet: Uji, pije e butë dhe pije të nxehtë, birra, verë (e kuqe dhe e bardhë), 
të gjitha llojet e alkoolit.
Snack: 14: 30-16: 00 / Të gjitha Snack Bar Inlcusive--, pica, snacks.
Pijet: Ujë, pije joalkoolike, pije të nxehta, birra, verë (e kuqe dhe e bardhë)
Pushim Kafe çdo ditë: 16: 00-17: 00 / restorant kryesor / gjithë përfshirëse 
snack bar / akullore, ëmbëlsira.
Pijet: pije të nxehta-kafe, çaj, kakao, qumësht, lëng.
 
Darka: restoranti kryesor / 18: 00-21: 00 / - sallatë perimesh, apetive, 
snacks dhe djathë, dy lloje suprash me mish dhe vegjetariane,
ushqim vegjetarian, grill, mish i bardhë dhe i kuq, peshk, jogurt bullgar,
akullore dhe ëmbëlsira, llojet të ndryshme të bukës.
Pijet: Ujë, pije e butë dhe pije e nxehtë, birra, verë (e kuqe dhe e bardhë), 
të gjitha llojet e alkoolit.
Pije lokalë: 10: 00-22: 00 / restoranti kryesor / snack bar / all Inclusive-birrë, 
verë, të gjitha llojet e pijeve alkoolike bullgare.
Pije pa alkool : 10: 00-22: 00 / restoranti kryesor / snack bar / All Inclusive-ujë ,
lëng, çaj, kafe, qumësht të nxehtë dhe të ftohtë.
Menuja speciale për vegjetarianët dhe fëmijët.
 
Parkimi është i lirë brenda kufijve të vëndeve në dispozicion.
 
Nuk pranon kafshë shtëpiake.

 

 

Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Fiesta M 4* - Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 11/06/2018 nė 07/07/2018
€ 96.00
nga 08/07/2018 nė 15/07/2018
€ 110.40
nga 16/07/2018 nė 15/08/2018
€ 126.00
nga 16/08/2018 nė 31/08/2018
€ 110.40
nga 01/09/2018 nė 10/09/2018
€ 96.00
» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 11/06/2018 nė 07/07/2018
€ 88.80
nga 08/07/2018 nė 15/07/2018
€ 103.20
nga 16/07/2018 nė 15/08/2018
€ 121.20
nga 16/08/2018 nė 31/08/2018
€ 103.20
nga 01/09/2018 nė 10/09/2018
€ 88.80
» Studio (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė) Tarifa
nga 11/06/2018 nė 07/07/2018
€ 121.80
nga 08/07/2018 nė 15/07/2018
€ 137.40
nga 16/07/2018 nė 15/08/2018
€ 161.40
nga 16/08/2018 nė 31/08/2018
€ 137.40
nga 01/09/2018 nė 10/09/2018
€ 121.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė