Nga Data: Deri datė: Dhomė

Grand Hotel Sunny Beach 4* - Burgas

Burgas

Burgas

Mirë se vini në Grand Hotel Sunny Beach në Sunny Beach. Hoteli është i vendosur direkt në plazhin me rërë. Qyteti më i afërt në hotel është Nessebar (5 km). Qytete të tjera: Burgas (35 km).

 

Personeli në këtë hotel 14 katësh flet anglisht, gjermanisht dhe rusisht. Një shesh lojrash për fëmijët është në dispozicion. Hoteli përmban një pishinë me ujë të freskët dhe një pishinë të veçantë për fëmijë. Pije freskuese ofrohen në pishinë.

 

Cadrat dhe shezllonet janë në dispozicion për një tarifë shtesë në plazh dhe pa pagesë në pishinë. Hoteli përmban supermarkete, shërbime mjekësore, bare dhe restorante.Në qendër të qytetit ofrohen dyqane, disko. Automjetet mund të parkohen në parking.

 

Facilitetet:
 
    Kondicioner
    Berber / sallon bukurie
    Makinë me qera
    Dhoma familjare
    WiFi falas
    Kopësht
    Ashensor
    Mini-treg
    Dhoma pa duhan
    Shërbim në dhomë
    Kuti sigurimi (pagesë shtesë)
    Shërbim me anije
    Transferim (pagesë shtesë)
 
 
Sport / Argëtim
 
    Kanoe
    Bilardo(pagesë shtesë)
    Pishinë për fëmijë
    Ski ne ujë
    Masazh
    Pishinë 
    Cadra
    Pool bar
    Shezllone
    Tarracë dielli
    Surf
    Pishine
    Pingpong
    Bicikleta me qera
 
 
Ushqim / Pije
 
    Bar
    Mundësitë e mëngjesit
    Restorant (à la carte)
 
Informacion tjetër:
 
    24 orë pritje
    Këmbim Valutor
    Pastrim kimik (pagesë shtesë)
    Parking falas (rezervimi nuk është i mundur)
    Shërbim hekurosje (pagesë shtesë)
    Lavanderi (pagesë shtesë)
    Kafshët nuk lejohen
 
 
Pikat e interesit:
 
    Bare - 100m
    Plazh / Det - 100m
    Aeroporti Burgas - 30 minuta
    Aeroporti i Plovdiv - 3 orë e 30 minuta
    Transporti publik - 300m
    Restorante - 100m
    Dyqanet - 100m
    Aeroporti i Sofjes - 4 orë e 30 minuta
    Aeroporti Varna - 2 orë 0 minuta
 
 
 

 

Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Grand Hotel Sunny Beach 4* - Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 10/06/2019 nė 02/07/2019
€ 102.00
nga 03/07/2019 nė 25/08/2019
€ 134.40
nga 26/08/2019 nė 10/09/2019
€ 102.00
» Studio (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 10/06/2019 nė 02/07/2019
€ 116.40
nga 03/07/2019 nė 25/08/2019
€ 148.80
nga 26/08/2019 nė 10/09/2019
€ 116.40

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė