Nga Data: Deri datė: Dhomė

Bugibba Hotel 3* - Qawra, Malta

Valeta

Valeta

Në dhoma do të gjeni

- Telefon
- WIFI 
- Kondicioner
- Ballkon
- Kuzhine/Aneks

 

Në Hotel do të gjeni

- Restorant Kryesor
- Bar
- Pishinë e Jashtme
- Pishinë e Brendshme
- Dhomë Conference
- Shërbim Recepsioni 24 orë
- Desk Turesh
- Kembim Valutor

 

Më Shume Detaje: Nė Konceptin "Full Board" pėrfshihet
- Mėngjesi
- Dreka me gjysėm litri ujė
- Darka me gjysėm litri ujė

Hoteli ndodhet 350mt. larg Plazhit, 100 mt. larg Stacionit tė Autobuzit, 1.5 km larg Aquariumit Kombėtar tė Maltės, 14 km larg nga Kryeqyteti Valeta dhe 18 km larg nga Aeroporti Ndėrkombėtar i Maltės


Bugibba Hotel 3* - Qawra, Malta

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė