Nga Data: Deri datė: Dhomė

Remin Plaza 4* - Rimini

Rimini

Rimini

Në Remin Plaza, Rimini është në të vërtetë Rimini.
Plazhi i mrekullueshëm me rërë të artë, kioskat, shëtitorja, aroma e detit dhe ushqimi i mirë. Remin Plaza ndodhet në Lungomare di Rimini, përpara në një nga plazhet më të famshme në Europë ... atë të Riminit!

Mund të relaksoheni në pishinën e brendshme, ose mund të relaksoheni në plazh. Hoteli ofron disa ambjente, të shoqëruara me shërbime profesionale dhe efikase.

Dhomat janë në standardet më të larta të elegancës dhe rehatisë. Të mëdha dhe komode, minibar, telefon, ajer te kondicionuar, tharëse flokësh, kasafortë, satelit, internet, dhe ballkon. Shërbimet gjithashtu janë në dispozicion: zonë e rrethuar me parkim, pishinë e brendshme, palestër dhe sallë konferencash.

Restoranti ofron një pamjetë bukur në detin Adriatik ndërsa ju shijoni ushqimin tuaj. Kuzhinieri ynë përgatit produkte tradicionale italiane dhe ndërkombëtare me dashurinë për traditën, por me atë "diçka" më shumë. Ju keni një zgjedhje të përditshme të mishit, peshkut dhe menutë vegjetariane dhe ëmbëlsirat janë 100% të bëra në shtëpi.
Mëngjesi bufe ofron një gamë të gjerë të ëmbëlsirave, bukë, sallatë dhe shumë më tepër.


Më Shume Detaje: Rčmin Plaza Hotel ėshtė e vendosur nė Marina Centro, nė Avenue Regina Elena.

Remin Plaza 4* - Rimini

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė