Nga Data: Deri datė: Dhomė

Side Glamour Resort 5* - Side

Side

Side

Glamour Resort & Spa Hoteli ynë ndodhet në zemër të zones turistike Çolaklı, vetëm rreth 350 metra nga plazhi me rërë dhe 55 kilometra larg nga Aeroporti i Antalias.

Restoranti kryesor eshte me bufe te hapur, jane gjithashtu dy restorante a la carte, një bar Loby, një bar ne plazh dhe një bar pishinë. Parukeri, butika, qender tregtare ofrohen në hotelin tonë. Disko dhe shfaqje skenike, Pastrim kimik dhe shërbim lavanderi janë në dispozicion. Ndihma Mjekësore dhe Shërbimet Shëndetësore janë të disponueshme gjate orëve të caktuara.  Wi-Fi është në dispozicion pa pagesë për mysafirët në Loby dhe dhoma. Bar në Loby shërben deri në ora 24:00.

Programet animuese ditore do i prezantohen mysafirëve tanë.

Hoteli ka 250 dhoma te pajisura me minibar, kondicioner, LCD TV, kasafortë dhe një tavolinë pune. Disa dhoma kanë pamje nga deti. 

Ushqimi lokal shërbehet në restorant. Verëra, pijet joalkoolike dhe birra ofrohen në lobi bar.

Glamour Resort Spa është i pozicIonuar 55-minuta nga aeroporti Antalias.

Glamor Resort Spa ofron një projektor video, një qendër biznesi dhe një sallë konferencash.

Ju mund të merrni energji ne banjot me avull, banjot turke dhe masazhet në dispozicion. Hoteli ofron një palestër dhe klasa gjimnastikë.

Më Shume Detaje:

Side Glamour Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 2 Rritur) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 163.20
nga 25/08/2018 nė 30/09/2018
€ 153.60
» Dhomė Standarte (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 168.00
nga 25/08/2018 nė 30/09/2018
€ 158.40
» Dhomė Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 126.00
nga 25/08/2018 nė 30/09/2018
€ 118.80
» Dhomė Familjare Dublex (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 294.00
nga 25/08/2018 nė 30/09/2018
€ 253.20
» Dhomė Familjare 2 Dhoma Gjumi (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 268.80
nga 25/08/2018 nė 30/09/2018
€ 277.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė