Nga Data: Deri datė: Dhomė

Iz Flower Side Beach 5* - Side

Side

Side

Hotel Iz Flower është I pozicionuar në Side, 65 km nga Aeroporti i Antalias dhe 6 km nga zona Manavgat. Hotel 4*. i rrethuar nga shumë lule dhe pemë me kopshte perrallore, ka dalje direkt në plazh. Midis  orës 09:00 - 18:00 mund te takoni ekipin mjekësor në hotel. Çdo dhomë ofron ajer  te kondicionuar, minibar dhe TV satelit,një tharëse flokësh, banjo private. Cdo dhome ka ballokon ku mund te shijoni pamjen nga deti.

Një sërë aktivitetesh mund të shijohen duke përfshirë dhe një park ujor.

Mëngjesi shërbehet ne restorantin kryesor, ndersa drekë dhe darkë në restorantin à la carte

të hotelit dhe një shumëllojshmëri të pijesh ne bar.

 
Më Shume Detaje: CLEARSECTION

Iz Flower Side Beach 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 2 Rritur) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 156.00
nga 25/08/2018 nė 30/09/2018
€ 144.00
» Dhomė Standarte (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 160.80
nga 25/08/2018 nė 30/09/2018
€ 148.80
» Dhomė Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 120.00
nga 25/08/2018 nė 30/09/2018
€ 111.60
» Dhomė Standarte me Pamje nga Deti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 165.60
nga 25/08/2018 nė 30/09/2018
€ 153.60
» Dhomė Familjare me Pamje nga Deti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 207.60
nga 25/08/2018 nė 30/09/2018
€ 193.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė