Nga Data: Deri datė: Dhomė

Bone Club Svs 4* - Alanya

Alanya

Alanya

Bone Club SVS Hotel është e vendosur në Mahmutlar, 10 km në Alania, 140 km nga Aeroporti Antalia dhe 50 metra nga plazhi.

Hoteli ofron një klub nate, një tarracë dielli dhe një pishinë të hapur. Hoteli eshte krijuar në 1992 dhe u rimodelua në vitin 2010. Objekti tërheqës është e vendosur 19 km larg nga Aquaparku. Hoteli është i pozicionuar në plazhin me rërë në Alania.

Në strukturën e Bone Club SVS Hotel ka 235 dhoma standarde dhe 10 dhoma treshe. Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo, tharëse flokësh, TV, telefon dhe ajer te kondicionuar.

Lehtesirat: Hoteli ofron klientëve të saj restorant me bufe te hapur, sallë pritjeje TV, dyqan, klub  dhe shesh lojërash për fëmijë. Në dispozicion per klientet eshte  lobi me 24- orëshe, këmbimi valutor etj. Në bar dhe disko ofrohen pije dhe argëtuetim (pagesë shtesë për pije në disko). Ky hotel ka plazhin privat, pishinë të hapur dhe banjo turke. 

Klientet mund të relaksohen ne banjot me avull, hamam dhe masazhe te ndryshme. Hoteli ofron një palester, fitness dhe klasa gjimnastikë për të ndihmuar mysafirët të qëndrojnë në rehati.

Më Shume Detaje: CLEARSECTION

Bone Club Svs 4* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė