Nga Data: Deri datė: Dhomė

Champion Holiday Village 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Champion Holiday Village ndodhet në zonen e Beldibise, në Parkun Kombëtar të Olympos dhe qëndron me një arkitekturë miqësore me natyrën, stafi me përvojë dhe ka një menaxhim modern.Champion Holiday Village është i certifikuar sipas ISO 9001 Quality Management, Sistemit të Menaxhimit të Mjedisit ISO14001 dhe Sistemit të Menaxhimit të Sigurisë Ushqimore ISO 22000.Misioni ynë është të ofrojmë shërbimin më të mirë për klientët tanë duke monitoruar nevojat dhe pritshmerite e ndryshme, duke u përmirësuar vazhdimisht dhe duke siguruar trajnime të vazhdueshme të stafit tonë. Kënaqësia e klientit ka rëndësi për ne. Ne matim cilësinë e shërbimit tonë dhe përpiqemi ta përmirësojmë atë ditë pas dite.Qëllimi ynë është që të sigurojmë ushqim që përmban lende në sasi të balancuara dhe të mjaftueshme, te jete i pastër në aspektin kimik, fizik dhe mikrobiologjik, në kete mënyrë mysafirët tanë të marrin ushqim të shëndetshëm.

Standartet e sigurisë ushqimore dhe higjienës janë të njohura dhe aplikohen në mënyrë strikte nga stafi ynë në të gjitha fazat qe nga blerja e lëndëve të para deri në prezantimin e ushqimit. Champion Holiday Village eshte rinovuar në vitin 2010. Ne jemi në shërbimin tuaj me ambjentet tona të reja të dizajnuara sipas shijes tuaj. Ju do të kaloni pushime të paharrueshme të shoqëruar me bukuri natyrore... Hoteli përbëhet nga 191 dhoma standarde, 50 suita dhe 3 apartamente. Të gjitha dhomat janë moderne dhe te dizajnuara për t'ju mundësuar të kaloni pushimet tuaja në një mjedis të qetë dhe rehatshem. Dhomat përmbajnë banjo, me tharëse flokësh, TV kabllor satelitor, mini bar, me ballkon ose tarracë, me një pamje nga kopshtit i cili eshte nder kopshtet më të mahnitshem në rajon. Dhomat standarde u rinovuan sipas dëshirave tuaja dhe u morën parasysh të gjitha kerkesat e klienteve. per te kaluar pushime të lumtura.Apartamentet përbëhen nga 2 dhoma gjumi të ndara, një dhomë  dhe një kuzhinë të vogël. Ne konsideruam çdo detaj të vogël për t'ju bërë të ndiheni në shtëpi ...Dhomat e nderlidhese përbëhen nga dy dhoma të ndara duke pasur me një hyrje të përbashkët. Një nga dhomat ka një krevat dopio, ndërsa tjetra ka dy krevate.

Ju mund të argëtoheni gjatë gjate pushimeve tuaja,  fëmijët tuaj në Mini Club, dhe ju mund të pushoni në qendrën tonë të SPA apo ne Jacuzzi. Kemi Ekipin tonë të Animacionit, duke bërë gjimnastikë, duke luajtur bocchia, volejboll plazhi, shigjetë, ose duke u bashkuar me kurse valle etj. Sporte te tjera si mini futboll, basketboll dhe volejboll,  pingpong, sportet e ujit dhe palestër. 

 
Më Shume Detaje: CLEARSECTION

Champion Holiday Village 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė