Nga Data: Deri datė: Dhomė

Paradise Beach 4* - Burgas

Burgas

Burgas

Paradise Beach Hotel në Sveti Vlas ka 4 yje me 248 dhoma në Elenite - Burgas, të vlerësuarat 7.0 / 10, "Mirë".

Ky hotel miqësor familjar është rreth 28 km nga Aeroporti Burgas.

 

Facilitete:
 
Ajër i kondicionuar
Zonat publike me bar
Makinave me qera
Parkim  makinash 
Pastrim kimik
Ashensor
Kopësht
Pritës.

 

Mirëqënie / Argëtim:
 
Sallon Bukurie 
Fitness
Qëndra masazhi
Plazh privat
Sauna
Pishina
Pingpong
Tenis
Banjo turke / me avull.

 

Familje:
Objekte për fëmijë(lodra) - Dhoma familjare (sipas kërkesës)

 

Dhoma:
 
Ajër i kondicionuar
Ballkon
Tharëse flokësh
Frigorifer
Dushi 
Tv - Satelit 
Kabllor telefoni 

 

Internet & Biznes:
 
Internet Wi Fi – dhe në Zonat Publike:

 

Më Shume Detaje: CLEARSECTION

Paradise Beach 4* - Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė