Nga Data: Deri datė: Dhomė

Transatlantik Hotel & SPA 5* - KEMER

Kemer

Kemer

Një kompleks elegant me 5 yje që ofron objekte dhe shërbime të shkëlqyera. Kompleksi është projektuar si një anije të madhe. Një zgjedhje e mirë për çiftet, familjet dhe ata që kërkojnë një pushim të qetë.

Hoteli i ndërtuar mbi 38.000 m² është 45 km larg nga Aeroporti Antalia. Me një total prej 491 dhomash, ka një kapacitet mikpritës prej 1,500 mysafirëve. Koncepti transatlantik ofron shumë aktivitete dhe mundësi sportive. Dhomat Standard, Deluxe, Family Suite dhe vilë Atlantik janë të përgatitur për komoditetin dhe nevojat tuaja.

Më Shume Detaje: CLEARSECTION

Transatlantik Hotel & SPA 5* - KEMER

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė