Nga Data: Deri datė: Dhomė

Gardenia Hills 3* - Burgas

Burgas

Burgas

Hoteli  ndodhet në malet "Stara Planina",  (Festa  Hotels Group ) Gardenia Hills është vetëm 2 km larg. nga qendra e Sunny Beach. Vendi është i popullarizuar me ajër  të pastër dhe shërues për shkak të gjelberimit  në këtë zonë. Kompleksi u ndërtua në vitin 2013 dhe mirëpriti klientet e parë në 2017. Aeroporti Burgas është 35 km larg nga hoteli dhe nga  Nessebar - 8 km, vetëm 20 minuta me makinë. Kompleksi ofron pamje të bukur të detit .

I frymëzuar nga arkitektura tradicionale Ruse e Rilindjes, Hoteli  përbëhet nga disa ndërtesa, 3 ose 4 kate. Klientet mund të zgjedhin midis 35 Studios, 51 Apartamente me një dhomë  gjumi dhe 17 apartamente me dy dhoma gjumi (dy dhoma gjumi standarde dhe një dhomë që jetojnë me divan dhe dy shtretër të rregullt).

Zbukuruar me ngjyra neutrale, dhomat janë të pajisura me ajer te kondicionuar, TV dhe telefon. Banjat janë të pajisura me dush, tualet dhe të gjitha paisjet  e nevojshme hotelierisë. Kutitë e sigurisë janë në dispozicion me pagesë.

Kompleksi ka një tarracë të hapur, një mini dyqan, një pishinë të hapur me  shazllone  dhe cadra.

 

Facilitete:

 

    24 orë pritje

    Kondicioner

    Makinë me qera

    Dhoma familjare

    WiFi falas në vende publike

    kopësht

    Ruajtje valixhesh

    Mini-treg në vend

    Dhoma pa duhan

    Kuti  sigurimi (pagesë shtesë)

    Tarracë dielli

 

Pishinë / Mirqënie:

 

    Pishinë e hapur (sezonale)

    Loungers dielli ose karrige plazhi

    Pishinë

    plazh me rërë publike, cadra, shezllone - pagesë shtesë

    nga pishina, cadra dhe shezllone - pa pagesë

    autobus lokal për në plazh - çdo ditë në orar, pa pagesë

    peshqir pishine - pagesë shtesë

 

 

Aktivitete:

    Shesh lojrash për fëmijë

    lojë me shigjeta

    Staf për muzikë

    Argëtim në mbrëmje

    Dhomë  lojrash

    Kalërim

    Kids Club

    Pingpong

 

Ushqim / Pije:

 

    Ushqimi për fëmijët (pagesë shtesë)

    Shtëpi kafeje

    Restorant (bufe)

    Snack bar

    Menu speciale dietë (sipas kërkesës)


Restorant i drekës:
 
Mëngjesi: 08:00 - 10:00 Mëngjesi tip bufe duke përfshirë një larmi të madhe produktesh 
të nxehta dhe të ftohta dhe fruta të freskëta. Zgjedhja jonë e madhe për mëngjes përfshin:
bukë , biskota, drithëra, fruta të freskëta sezonale, fruta dhe kos të thjeshtë, gjalpë, mjaltë,
vezë të ziera, , vezë të fërguara, vezë të skuqur, salcice të ziera, të pjekura ose të papjekura,
 proshutë, sanduiçe (me djathë, djathë të verdhë, proshutë).
 Restoranti ofron një tarracë të hapur me pamje nga pishina.
 
Dreka: 12:30 - 02:00 Zonja jonë e kuzhinës përfshin një gamë të gjerë zgjedhjesh: 
salsa crispy, enët ndërkombëtare të njohura, ëmbëlsira, fruta të freskëta,
perime të pjekur në skarë, mish i pjekur në skarë dhe peshk.
Snacks: 04:00 - 05:00 Mysafirët e hotelit mund të shijojnë një shumëllojshmëri të 
snacks të lehta, pasta dhe crackers.
Darka: 07:00 - 09:00 Bufeja jonë e përditshme me një zgjedhje të pjatave 
ndërkombëtare dhe vendase plotësohet jo vetëm me pjata vegjetariane dhe me
një përzgjedhje të gjerë të djathrave dhe mishit të ftohtë, frutave dhe ëmbëlsirave
të shijshme, por edhe me specialitetin tonë.
 
 
BAR
Restoranti i Barit:
Pijet: 10:00 - 10:00 Mysafirët tanë mund të shijojnë të gjitha pijet ditore në Barin e 
Restorantit. Ajo shërben verë shtëpie, birrë, vodka lokale, pije joalkoolike,
lëngje, kokteje, pije të nxehta (kafe, kapuçin, qumësht, kakao, mochaccino,
çokollatë e nxehtë, përzgjedhja e cajrave).

 

Informacion tjetër:

    Kafshët nuk lejohen

    Parkimi në rrugë

    Bileta për atraksione ose shfaqje (pagesë shtesë)

Argëtim:

    Lojra të ndryshme

    Pajisje për lojra për fëmijë në natyrë

 

Dhoma studio,ofron:

 

    Kondicioner

    TV kabllor

    Frigorifer

    Banjo me dush, kozmetikë banjo

    Ballkon - po / jo

    Mbulesa dysheme - qilim / terakota / parket

    Pastrimi i dhomës - çdo ditë

    Ndryshimi i shtratit të rrobave

    Ndryshimi i peshqve - çdo ditë

 

Apartamentet ofrojnë:

 

    Dhome ndenjeje dhe nje / dy dhoma gjumi; dyert e ndërlidhura - po / jo

    TV kabllor

    Frigorifer

    Banjo me dush, kozmetikë banjo

    Ballkon - po / jo

    Mbulesa dysheme - qilim / terakota / parket

    Pastrimi i dhomës - çdo ditë

    Ndryshimi i shtratit të rrobave

    Ndryshimi i peshqve - çdo ditë

 

Autobus falas për në plazh:

NGA HILLS GARDENIA NË plazh (VICTORIA PALACE) 2 rrugë për çdo 20 minuta
 
NGA 09:00 deri në 01:00
NGA 03:00 deri në 05:00

 

PAKETA ALL INCLUSIVE NUK PËRFSHIN
 
Makina me qera
Shërbimet e taksive.
Transfertat e aeroportit.
Shërbimi mjekësor 
 
Mysafirët mund të marrin më shumë informacion në Librin e Informacionit në dhomën e tyre. 
Vizitorët tanë do të gjejnë një listë çmimi në dhomën e tyre.
Peshqir në pishinë. 

 

 

Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Gardenia Hills 3* - Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė