Nga Data: Deri datė: Dhomė

Regata Palace 4 * - Burgas

Burgas

Burgas

Pallati Regatta në Sunny Beach ka 47 dhoma dhe është rinovuar në vitin 2010. 
Hoteli ndodhet 250 m nga plazhi me rërë. Për të bërë qëndrimin tuaj më të rehatshëm,
stafi në këtë hotel 4 katësh flet rusisht, anglisht dhe gjermanisht.
Një shesh lojrash për fëmijët është në dispozicion.Për mysafirët të cilët dëshirojnë
të jenë të lëvizshëm, mund të organizohet makina me qera.
Hoteli përmban pishinë me ujë të freskët me një pishinë të integruar për fëmijë.
Cadrat dhe shezllonet kanë një tarifë shtesë në plazh dhe pa pagesë në pishinë.
Hoteli është afër qëndrës së qytetit, shërbimeve mjekësore dhe stacioneve të autobusëve.
Largësia nga hoteli në: stacioni i trenit është(45 km). Automjetet mund të parkohen në parking.

 

Facilitete:
 
    Kondicioner
    Berber / sallon bukurie
    Makinë me qera
    Zona e caktuar e duhanit
    Lehtësira për mysafirët me aftësi të kufizuar
    Dhoma familjare
    WiFi
    Kopësht
    Dyqan dhuratash
    Ashensor
    Dhoma pa duhan
    Shërbim në dhomë
    Kutia e sigurisë (pagesë shtesë)
    Dyqane
    
Pishine dhe Mirëqënie
 
    Qëndra Fitness (pagesë shtesë)
    Masazh
    Pishinë në natyrë
    Pishinë të hapur (sezonale)
    Pishina / peshqir plazhi
    Sauna (pagesë shtesë)
    Loungers dielli ose karrige plazhi
    Çadra  diellit
   
 
Sport dhe argëtim:
 
    
    Pishinë për fëmijë
    lojë me shigjeta
    Zhytje
    Palestër
    Kalërim
    Ski 
    Masazh
    Minigolf
    Pishinë 
    Cadra
    Sauna
    Shëtitje me varkë
    Loungers dielli
    Surf
    Pishinë
    Pingpong
    Studio Solari
    Ski në uji
    
 
Aktivitetet:
 
    Bilardo
    Shesh lojrash për fëmijët
    lojë me shigjeta
    Kalërim
 
   
Ushqim dhe pije:
 
    Bar
    Mundësi zgjedhjeje për mëngjes
    Mëngjes bufe për fëmijët
    Restorant
 
 
 
Informacion tjetër:
 
    24 orë pritje
    Këmbim Valutor
    Pastrim kimik (pagesë shtesë)
    Shërbim hekurosje (pagesë shtesë)
    Lavanderi (pagesë shtesë)
    Ruajtje valixhe
    Kafshët nuk lejohen
    Parking në rrugë
    

 

Pikat e interesit:
 
    Bare - 200m
    Plazh / Det - 150m
    Aeroporti Burgas - 30 minuta
    Aeroporti i Plovdiv - 3 orë e 30 minuta
    Transporti publik - 100m
    Qëndra Resort - 500m
    Restorante - 200m
    Dyqanet - 200m
    Aeroporti i Sofjes - 4 orë e 30 minuta
    Aeroporti Varna - 2 orë 0 minuta

 

Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Regata Palace 4 * - Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė