Nga Data: Deri datė: Dhomė

Bohemi 3* - BURGAS

Burgas

Burgas

Hoteli Bohemi ndodhet në Sunny Beach, rreth 500 m në qendër të turizmit 
dhe 400 m në plazh.

 

E ndërtuar në vitin 2005, rinovuar 2015, 5 kate, 1 ashensor, 86 dhoma.
Pritja, ajer te kondicionuar ne hapesirat publike, lobi, restoranti kryesor, bar
 pishine, bar lobi, këmbim valute, kasafortë me qera (5 lv / dite),makina me 
qera, lavanderi dhe hekurosje.
 
Ora e check-init: 14:00
 
Ora e check-out: 12:00
 
 Kondicioner
Makina me qera
Zona e caktuar e duhanit
Dhoma familjare
WiFi
Kopësht
Ashensor
Mini-treg 
Dhoma pa duhan
Kutia e sigurisë (pagesë shtesë)
Tarracë

 

Pishinë dhe Mirqënie:
 
Masazh (pagesë shtesë)
Pishinë e hapur (sezonale)
Çadrat e diellit
Pishine

 

Ushqim dhe pije:
 
Bar
Restorant (bufe)

 

Strehim:
Dhoma dyshe me pamje nga pishina dhe parku (max 2 + 1/3 + 0) dy shtretër, krevat shtesë, 
është një kolltuk i zgjatur.
Apartamente me pamje nga parku (max 4 + 0) - 4 shtretër të rregullt.
 
Të gjitha dhomat kanë banjo me dush, tharëse flokësh, sipas kërkesës nga pritja, ballkon, 
frigorifer (pa pagesë),  Wi-Fi, telefon, ajër të kondicionuar.
 
Fëmijët:
Seksioni i fëmijëve në pishinë, cots baby (paguhet 5lv në ditë), highchairs në restorant.
 
Sport dhe Argëtim:
Pa pagesë: pishinë e hapur , shtretër dielli dhe cadra nga pishina.
Pagesa: masazh, ndihmë mjekësore.
 
Kafshët nuk lejohen.
 
Parkim:
Parkim falas pa garazh me parking të kufizuar.

 

Pikat e interesit:
 
Plazh / Det - 350m
Aeroporti Burgas - 30 minuta
Aeroporti i Plovdiv - 3 orë e 30 minuta
Aeroporti i Sofjes - 4 orë e 30 minuta
Aeroporti Varna - 2 orë 

 

Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Bohemi 3* - BURGAS

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 11/06/2018 nė 15/06/2018
€ 58.80
nga 16/06/2018 nė 06/07/2018
€ 75.60
nga 07/07/2018 nė 28/08/2018
€ 94.80
nga 29/08/2018 nė 10/09/2018
€ 75.60
» Apartament 2 Dhoma (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 11/06/2018 nė 15/06/2018
€ 108.00
nga 16/06/2018 nė 06/07/2018
€ 141.60
nga 07/07/2018 nė 28/08/2018
€ 180.00
nga 29/08/2018 nė 10/09/2018
€ 141.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė