Nga Data: Deri datė: Dhomė

Royal Palace Helena Park 5* - Burgas

Burgas

Burgas

Royal Palace Helena Park. Ky  kompleks i mrekullueshëm përmban një pozicion ideal në vendpushimin e Sunny Beach,ndodhet  vetëm disa hapa nga plazhi dhe afër qendrës ku është jeta e gjallë e natës, ku klientet do të gjejnë një zgjedhje të madhe të opsioneve si ngrënie dhe argëtime pafund . Aeroporti Burgas është në distancë 29 minuta udhëtim larg, pë të eksploruar këtë vend të bukur do të kenë mundësi të vizitojnë atraksione të tilla si Liqeni Atanasovsko ose Nessebar . Njësitë e akomodimit  varjojnë nga dhomat standarde plotësisht të pajisura, në suita luksoze, ideale për familjet që udhëtojnë me fëmijë dhe kanë nevojë për një hapësirë shtesë. Sa i përket objekteve në vend,klientet do të gjejnë një restorant që ofron një shërbim të përsosur midis kuzhinave ndërkombëtare dhe disa bareve ,ideale për të ndarë momente të bukura me miqtë. Klientët gjithashtu do të vlerësojnë zonën spa që përfshin një sauna, Jacuzzi dhe pishinë brëndshme.


Ky resort aq I bukur ka një shërbim te jashtëzakonshëm duke përfshirë ajër te Kondicionuar, berber / sallon bukurie, suitë martesorë ,makinë me qera, zona e caktuar për pirje duhani, lehtësira për klientë me aftësi të kufizuara, dhoma familjare WiFi falas ,kopësht ,ashensor, gazeta (pagesë shtesë), dhoma pa duhan ,shërbim në dhomë, dyqane  , Transferim (pagesë shtesë) tarracë ne dhomat VIP.

Shërbimet që ky resort I ofron klientëve  mundesinë te relaksohen ne shërbimet që hoteli ofron si :masazh ,shërbime bukurie,trajtimet e trupit,pastrim të trupit,trajtime fytyre,qëndra  fitness,pishinë e brendshme,pishinë për fëmijë,manikyr,masazh (pagesë shtesë),pishinë e jashtme ,sauna (pagesë shtesë),objektet Spa,qëndra Spa dhe Wellness (pagesë shtesë),dhomë avulli e shërbime të tjera.

 

 

Koncepti :(Ultra) All Inclusive

  • Bar
  • Buffe
  • Restorante
  • Menu Speciale  (me kërkesë)

Aktivitete:

 Objekte Sportive: 
 Bilardo (pagesë shtesë), shesh lojrash për fëmijë, lojë me shigjeta, stafi muzikës karaoke,
 librari, mini golf (pagesë shtesë), pingpong ,fushë tenisi (pagesë shtesë),gjuajtje me hark,
basketboll,volejboll,argëtim për fëmijë,pishinë për fëmijë,program argëtimi,palestër,
tenis,ski në ujë, mundësi të tjera pafund për të patur një mbasdite te relaksuar.

 

 

Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Royal Palace Helena Park 5* - Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 10/06/2019 nė 12/06/2019
€ 126.00
nga 13/06/2019 nė 05/07/2019
€ 166.80
nga 06/07/2019 nė 25/08/2019
€ 202.80
nga 26/08/2019 nė 10/09/2019
€ 166.80
» Dhomė Standart Superior (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 10/06/2019 nė 12/06/2019
€ 140.40
nga 13/06/2019 nė 05/07/2019
€ 178.80
nga 06/07/2019 nė 25/08/2019
€ 214.80
nga 26/08/2019 nė 10/09/2019
€ 178.80
» Apartament (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 10/06/2019 nė 12/06/2019
€ 178.80
nga 13/06/2019 nė 05/07/2019
€ 248.40
nga 06/07/2019 nė 25/08/2019
€ 282.00
nga 26/08/2019 nė 10/09/2019
€ 248.40

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė