Nga Data: Deri datė: Dhomė

Iberostar Sunny Beach Resort 4* - Burgas

Burgas

Burgas

Iberostar Sunny Beach Resort ,ofron shërbime me  4 yje, një vend i mrekullueshëm dhe strehim modern, duke synuar për të ofruar përvojën e përsosur. Hoteli u rinovua plotësisht në vitin 2013, që do të thotë se përfiton nga objektet e azhornuara dhe komode - një plus i madh për këdo që është pas një festimi pa probleme në Sunny Beach. Plus, plazhi me rërë të bardhë është vetëm 70 metra larg, ndërsa qëndra turistike e gjallë me shumë restorante dhe dyqane është 200 metra larg.

Iberostar Sunny Beach Resort ka 630 dhoma, të gjitha të pajisura plotësisht me ajër të kondicionuar, TV satelitor, minibar, dhe një banjo suite me vaske ose dush dhe tharëse flokësh. Hoteli gjithashtu përbëhet  me dy restorante të mëdha kryesore  - duke shërbyer një shumëllojshmëri të gjerë të kuzhinës së shijshme vendase dhe ndërkombëtare, me qëllim që të kënaqë shijen e të gjithëve. Pastaj ka Restorant Premium me menunë  A La Carte dhe zgjedhjen  pijeve ndërkombëtare . Tre bare gjithashtu mund të gjenden në vend - brenda, jashtë, pranë pishinës . Së fundmi, Wiener Café Amadeus shërben   ëmbëlsira dhe pasta! Nuk ka të bëjë vetëm me ushqimin - Iberostar Sunny Beach Resort gjithashtu përbëhet me dy pishina të mëdha të hapura në natyrë, të rrethuar nga një tarracë  dielli - vendi ideal për të ndenjur në afërsi, me një pije në dorë nën rrezet e diellit.

Një qendër moderne, palestër, një sauna dhe një banjë turke janë disa nga lehtësitë që mund të gëzoni edhe nëse dëshironi të pushoni plotësisht gjatë pushimeve tuaja. Ajo që e bën hotelin ideal për familjet është shumëllojshmëria e gjerë e lehtësive për fëmijët: nuk ka më pak se 4 pishina për fëmijët, një shesh lojërash dhe një sallë për fëmijë. Mysafirët më të rinj mund të hyjnë në Mini Club dhe të argëtohen me një sërë aktivitetesh argëtuese, ndërsa fëmijët më të mëdhenj dhe adoleshentët do të duan Maxi Club dhe Teenieclub ku mund të shijojnë kohën e tyre me volejboll, gjuajtje me hark,  dhe madje edhe mësimet hip-hop. Me një listë të tillë të pafundme të objekteve, Iberostar Sunny Beach Resort është vendi ideal për këdo që është pas një pushimi  në Sunny Beach!

 

Kondicioner, Berber / dyqan bukurie ,lehtesira për mysafirët me aftësi të kufizuara, Dhoma familjare WiFi falas në hapësirat publike,ashensor, dhoma pa duhan,sport dhe argëtim, ,argëtim për fëmijët, pishinë për fëmijët, palester ,pishinë, minigolf .

Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Iberostar Sunny Beach Resort 4* - Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 10/06/2019 nė 12/06/2019
€ 118.80
nga 13/06/2019 nė 29/06/2019
€ 152.40
nga 30/06/2019 nė 27/08/2019
€ 178.80
nga 28/08/2019 nė 10/09/2019
€ 152.40
» Dhomė Standart Pamje nga Pishina (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 10/06/2019 nė 12/06/2019
€ 128.40
nga 13/06/2019 nė 29/06/2019
€ 159.60
nga 30/06/2019 nė 27/08/2019
€ 190.80
nga 28/08/2019 nė 10/09/2019
€ 159.60
» Dhomė Standart Pamje Pjeserishte nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 10/06/2019 nė 12/06/2019
€ 128.40
nga 13/06/2019 nė 29/06/2019
€ 162.00
nga 30/06/2019 nė 27/08/2019
€ 193.20
nga 28/08/2019 nė 10/09/2019
€ 162.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė