Nga Data: Deri datė: Dhomė

Marvel 4* - Burgas

Burgas

Burgas

Marvel Hotel ndodhet në mënyrë ideale në pjesën veriore të zonës së njohur të plazhit të Diellit
 të Bullgarisë, nga plazhi me rërë i Detit të Zi dhe një shumëllojshmëri të dyqaneve,
restoranteve dhe kafeneve. Kjo pronë e re me 4 yje është mbreslënëse në stilin
e saj arkitektonik me dhoma të bollshme dhe komode gjithashtu dhe suita.
Qyteti  bukur dhe historik i Nessebar është afër me rrënojat dhe ndërtesat e lashta bullgare
dhe është 100 km larg Varna.

 

Facilitete:
 
    Kondicioner
    Berber / sallon bukurie
    Makina me qera
    Zona e caktuar për duhan
    Dhoma familjare
    WiFi falas në vende publike
    Kopësht
    Ashensor
    Dhoma pa duhan
    Kutia e sigurisë (pagesë shtesë)
    Dyqane 
    Tarracë

 

Pishinë dhe Mirëqënie:
 
    
    Qëndër Fitness (pagesë shtesë)
    Hammam (pagesë shtesë)
    Vaskë e nxehtë / xhakuzi (pagesë shtesë)
    Pishinë e brendshme (sezonale) (pagesë shtesë)
    Pishinë për fëmijë
    Masazh (pagesë shtesë)
    Pishinë në natyrë
    Sauna (pagesë shtesë)

 

Sport dhe argëtim:
 
    Aerobi
    Volejboll në plazh
    Argëtim për fëmijë
    Pishinë për fëmijë
    lojë me shigjeta
    Palestër
    Pishinë shtëpie
    Jacuzzi
    Masazh
    Pishinë 
    Cadra
    Bar në pishinë
    Sauna
    Dush me avull
    Loungers dielli
    Tarracë dielli
    Pishine
    Pingpong
    Studio Solari

 

Aktivitetet:
 
    lojë me shigjeta
    Staf  muzike
    Argëtim në mbrëmje
    Kids Club
    Pingpong (pagesë shtesë)

 

Ushqim dhe pije:
 
Marvel Hotel është rezervuar si strehim Gjysmë Bord me një opsion për All Inclusive. 
Ka dy bare pishine dhe një bar lobi, si dhe restorant i madh që ofron ngrënie bufe,
një a la cart restorant me tarraca të rehatshme, një pamje nga deti,
dhe ushqime të ndryshme nga kuzhina europiane.

 

Objektet e dhomave:
 
Hotel Marvel përmban dhoma dopio, studio , të gjitha me një sistem qëndror 
të kondicionimit të ajrit që ofron rehati gjatë nxehtësisë së verës,
si dhe gjatë ditëve dhe netëve më të freskëta. Në çdo dhomë ka vaske dhe dush,
ballkon, telefon , mini bar dhe TV kabllor.Shtrati  fëmijës është në dispozicion sipas kërkesës.

 

Pikat e interesit:
 
    Bare - 100m
    Plazh / Det - 100m
    Aeroporti Burgas - 30 minuta
    Aeroporti i Plovdiv - 3 orë e 30 minuta
    Transporti publik - 100m
    Qëndra Resort - 2km
    Restorante - 100m
    Dyqanet - 100m
    Aeroporti i Sofjes - 4 orë e 30 minuta
    Aeroporti Varna - 2 orë 0 minuta

 

Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018
Marvel 4* - Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 10/06/2019 nė 13/07/2019
€ 120.00
nga 14/07/2019 nė 23/08/2019
€ 141.60
nga 24/08/2019 nė 10/09/2019
€ 120.00
» Dhomė Standart Pamje nga Deti(Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 10/06/2019 nė 13/07/2019
€ 127.20
nga 14/07/2019 nė 23/08/2019
€ 148.80
nga 24/08/2019 nė 10/09/2019
€ 127.20
» Studio (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė ) Tarifa
nga 10/06/2019 nė 13/07/2019
€ 132.00
nga 14/07/2019 nė 23/08/2019
€ 153.60
nga 24/08/2019 nė 10/09/2019
€ 132.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė