Nga Data: Deri datė: Dhomė

Nobel 4* - Burgas

Burgas

Burgas

Hotel Nobel është idealisht në afërsi të bregdetit të bukur të Detit të Zi në zonën popullore
Sunny Beach të Bullgarisë pranë rërës të njohur në pjesën jugore të zonës.
 
Ky hotel modern 4 yjesh është ndërtuar në një stil bashkëkohor dhe ka objekte të mira 
në vend, si dhe sportet e shumta të ujit dhe aksesin e plazhit aty pranë.
Qyteti i bukur dhe historik i Nessebar është i afërt me rrënojat dhe ndërtesat e lashta bullgare.
 
Hotel Nobel ofron 150 dhoma elegante, madhështore, studiot dhe një-dhomë gjumi ,
suita të dizajnuara ne rehati duke siguruar një bazë ideale nga e cila për të eksploruar
gjithçka që ofron zona.

 

Facilitete:
    Kondicioner
    Berber / sallon bukurie
    Makinë me qera
    Dhoma familjare
    WiFi
    Ashensor
    Mini-treg në vend
    Gazeta
    Kutia e sigurisë (pagesë shtesë)
    Tarracë dielli
    

 

Pishine dhe Mirqënie:
 
    
    Qëndra e Fitnesit
    Dhoma dollap / palestër
    Hammam (pagesë shtesë)
    Pishinë e brendshme
    Pishinë për fëmijë
    Masazh
    Pishinë në natyrë
    Sauna
    Solarium (pagesë shtesë)
    Qendër Spa dhe Wellness
    Loungers dielli ose karrige plazhi
    Çadrat e diellit
    Pishinë

 

Sport dhe argëtim:
 
    
    Pishinë për fëmijë
    Palestër
    Pishinë shtëpie
    Jacuzzi
    Masazh
    
   
    Pool bar
    Sauna
    Dush me avull
    Loungers dielli
    Tarracë dielli
    surf
    Pishine
    Pingpong
    Solarium

 

Aktivitetet:
 
    Bilardo
    Shesh lojrash për fëmijë
    Stafi  muzikës
    Argëtim në mbrëmje
    Kids Club
    Pingpong

 

Ushqim dhe pije:
 
Hotel Nobel ka një restorant komod me shërbime të brendshme dhe të jashtme 
që shërbejnë mëngjesin dhe darkën bufe, si dhe një drekë dhe darkë a la carte,
një restorant me skarë, një bar lobi dhe një bar pranë pishinës.

 

24 orë pritje, kasaforte, sallë pritjeje e rehatshme, 2 ashensorë, shërbime të këmbimit valutor, 
shërbim në dhomë, sallë konferencash, shërbim makinash me qera, transferta aeroportesh,
sallë konferencash, sallon bukurie, dyqane dhe një park makinash.

 

Argëtime:
 
    Rrjete televizive për fëmijë
    Pajisje për lojëra të fëmijëve në natyrë

 

Pikat e interesit:
 
    Bare - 100m
    Plazh / Det - 100m
    Aeroporti Burgas - 30 minuta
    Aeroporti i Plovdiv - 3 orë e 30 minuta
    Transporti publik - 100m
    Qëndra Resort - 600m
    Restorante - 100m
    Dyqanet - 100m
    Aeroporti i Sofjes - 4 orë e 30 minuta
    Aeroporti Varna - 2 orë 0 minuta

 

Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Nobel 4* - Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 10/06/2019 nė 13/07/2019
€ 136.80
nga 14/07/2019 nė 23/08/2019
€ 160.80
nga 24/08/2019 nė 10/09/2019
€ 136.80
» Dhomė Standart Pamje nga Deti(Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 10/06/2019 nė 13/07/2019
€ 144.00
nga 14/07/2019 nė 23/08/2019
€ 168.00
nga 24/08/2019 nė 10/09/2019
€ 144.00
» Studio (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė ) Tarifa
nga 10/06/2019 nė 13/07/2019
€ 148.80
nga 14/07/2019 nė 23/08/2019
€ 172.80
nga 24/08/2019 nė 10/09/2019
€ 148.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė