Nga Data: Deri datė: Dhomė

Innvista Hotel 5* - Belek

Belek

Belek

I pozicionuar 4km larg nga qendra e Belekut dhe 35 km nga qendra e qytetit Antalias. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Antaljas 25 km.

Kjo hotel është i vendosur 900 m nga plazhi, Innvista Hotels Belek ofron spa, fushë tenisi dhe një palestër. Ne hotel ka WiFi falas, pishina të brendshme dhe të jashtme me slides, dhe dhoma  me ballkon.

Dhomat e bollshme të Innvista Hotels Belek përmbajnë dysheme me ajër të kondicionuar, ajer te kondicionuar, TV satelitor.

Hoteli Innvista Belek ka 5 restorante me  kuzhinë mesdhetare dhe shije të ndryshme nga e gjithë bota. Shfaqje argëtuese live dhe pije të ndryshme ofrohen në Lobby Bar.

Turquaise Spa ofron një banjë turke  dhe sauna. Masazhet e specializuara dhe trajtimet e trupit janë gjithashtu në dispozicion. Klientet mund të argëtohen në dhomën e lojërave. Ju gjithashtu mund të vizitoni Land of Legends Theme Park, që ndodhet disa minuta më këmbë nga hoteli. Parkim falas është gjithashtu në dispozicion. Çiftet veçanërisht pëlqejne vendndodhjen e hotelit

Më Shume Detaje: CLEARSECTION

Innvista Hotel 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (max 3 Rritur) Tarifa
nga 18/05/2018 nė 26/05/2018
€ 139.20
nga 27/05/2018 nė 29/06/2018
€ 165.60
nga 30/06/2018 nė 20/07/2018
€ 187.20
nga 21/07/2018 nė 25/08/2018
€ 208.80
nga 26/08/2018 nė 09/09/2018
€ 187.20
nga 10/09/2018 nė 30/09/2018
€ 165.60
» Dhomė Standarte Teke (max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 18/05/2018 nė 26/05/2018
€ 104.40
nga 27/05/2018 nė 29/06/2018
€ 123.60
nga 30/06/2018 nė 20/07/2018
€ 140.40
nga 21/07/2018 nė 25/08/2018
€ 156.00
nga 26/08/2018 nė 09/09/2018
€ 140.40
nga 10/09/2018 nė 30/09/2018
€ 123.60
» Dhomė Familjare (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 18/05/2018 nė 26/05/2018
€ 181.20
nga 27/05/2018 nė 29/06/2018
€ 214.80
nga 30/06/2018 nė 20/07/2018
€ 243.60
nga 21/07/2018 nė 25/08/2018
€ 271.20
nga 26/08/2018 nė 09/09/2018
€ 243.60
nga 10/09/2018 nė 30/09/2018
€ 214.80
» Suite Familjare (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 18/05/2018 nė 26/05/2018
€ 208.80
nga 27/05/2018 nė 29/06/2018
€ 248.40
nga 30/06/2018 nė 20/07/2018
€ 280.80
nga 21/07/2018 nė 25/08/2018
€ 313.20
nga 26/08/2018 nė 09/09/2018
€ 280.80
nga 10/09/2018 nė 30/09/2018
€ 248.40

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė