Nga Data: Deri datė: Dhomė

Yunona 3* -Burgas

Burgas

Burgas

Mirë se vini në Yunona në Sunny Beach. Qyteti më i afërt në hotel është Nessebar (7 km). 
Qytete të tjera: Burgas (35 km). Për të bërë qëndrimin tuaj më të rehatshëm hoteli ofron,
ajër të kondicionuar dhe një lobi janë në dispozicion. Hoteli përmban pishinë
me ujë të freskët me një pishinë të veçantë për fëmijë.
 
Shezllonet dhe cadrat janë në dispozicion për një tarifë shtesë në plazh dhe pa pagesë 
në pishinë. Largësia nga hoteli në: aeroport VAR (105 km), teatri (35 km),
aeroporti BOJ (25 km) dhe stacioni i trenit (35 km).
Hoteli është brenda mundësive për bare dhe restorante, dyqane në qëndër të qytetit,
shërbime mjekësore, supermarkete dhe stacionet e autobusëve.
Automjetet mund të parkohen në parking.
 
Për lehtësi hoteli ofron babysitting dhe një vend të sigurtë. Orari i pritjes: 24h shërbimi.
 
 
Facilitete:
 
    24 orë pritje
    Kondicioner
    Këmbim Valutor
    WiFi
    Kopësht
    Ruajtje valixhe
    Kutia e sigurisë (pagesë shtesë)
 
 
Pishine / Wellness:
 
    Pishinë në natyrë
    
 
 
Sport / Argëtim
 
    Gjuajtje me Hark
    Kanoe
    Klub boulingu
    Pishinë për fëmijë
    Kalërim
    Ski
    Minigolf
    Pishinë në natyrë
    Cadra
    Loungers dielli
    Surf
    Tenis
 
 
Informacioni tjetër:
 
    Kafshët nuk lejohen
 
 
Pikat e interesit:
 
    Bare - 100m
    Plazh / Det - 170m
    Transporti publik - 150m
    Qendra Resort - 150m
    Restorante - 100m
    Dyqanet - 100m
 
 

 

Më Shume Detaje: Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Yunona 3* -Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė deri 6.9 vjeē) Tarifa
nga 10/06/2019 nė 15/06/2019
€ 66.00
nga 16/06/2019 nė 05/07/2019
€ 78.00
nga 06/07/2019 nė 25/08/2019
€ 102.00
nga 26/08/2019 nė 10/09/2019
€ 78.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė