Nga Data: Deri datė: Dhomė

Azurro 3* - Burgas

Burgas

Burgas

Hotel Azurro ndodhet vetëm 50 metra nga plazhi, ku mysafirët mund të
kalojnë një shëtitje të shkurtër në qendër të qytetit. Ky hotel është
i dizenjuar për relaksim dhe komoditet ku mysafirët mund të gëzojnë
lehtësira moderne dhe komoditete si bar lobi elegant  dhe restoranti
që shërben kuzhinë europiane dhe tradicionale bullgare. Të ftuarit
mund të hanë në tarracë ose të pushojnë në kopsht nga plazhi në natyrë.
Mos harroni mëngjes bufe ku mund të filloni një aktivitet të
plotë sportiv në palestër, fushë tenisi, mini golf ose shesh lojrash për fëmijë.

 

Facilitete:

 

    Pishina në natyrë

    Restaurant

    Bar

    Pritje 24hrs

    Parkim

    Kafe

    Internet Wi Fi (pa pagesë në zonën e pritjes)

 

Mëngjes bufe 07.30 - 10.00, 
Drekë 12.30 - 14.30  
Darkë 18.30 - 21.00
Nga ora 16.00 deri në 17.00 - snacks, çaj, kafe,
biskota.  
Bar lobi nga ora 11.00 deri në orën 23.00 dhe në barin e barin e pishinës nga ora 11.00 deri në orën 18.00
Pije alkolike dhe joalkolike lokale - pa pagesë. Pas  23.00 të gjitha pije janë me pagesë shtesë.
Pije të importuara - pagesë shtesë.

 

Sport dhe argëtim:

 

    Pishinë për fëmijë

    Çiklizëm / Biking Mountain

    Palestër

    Minigolf

    Pishinë

    Pool bar

    Tarracë dielli

    Plazh publikë me rërë, cadra, shezllone - pagesë shtesë
    Nga pishina: cadra dhe shezllone - pa pagesë

 

Dhomat ofrojnë:

    Ajër të kondicionuar individual
    TV satelitor
    Telefon
    Banjo me dush
    Ballkon
    Mbulesa e dyshemesë - qilim
    Rregullimi i dhomës - çdo ditë
 Ndryshimi i shtratit të rrobave - një herë në  javë

 

Pikat e interesit:

    Plazh / Det - 150m

    Aeroporti Burgas - 30 minuta

    Aeroporti i Plovdiv - 3 orë e 30 minuta

    Aeroporti i Sofjes - 4 orë e 30 minuta

    Aeroporti Varna - 2 orë 0 minuta

 

Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- 1, 8, 15 Gusht 2019
Azurro 3* - Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 10/09/2019
€ 66.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė