Nga Data: Deri datė: Dhomė

Yavor Palace 4* -Burgas

Burgas

Burgas

Pallati Yavor në Sunny Beach ka 200 dhoma dhe është rinovuar në vitin 2014. 
Hoteli ndodhet 300 m nga plazhi me rërë. Qytetet më të afërt në hotel janë Nessebar
(8 km) dhe Pomorie (20 km). Qytete të tjera: Burgas (35 km).
Për të bërë qëndrimin tuaj më të rehatshëm ofrohet, një lobi, ajer te kondicionuar,
një ashensor, pritësit janë në dispozicion.
 
Personeli në këtë hotel 4 katësh flet anglisht, rusisht dhe gjermanisht. 
Hoteli përmban një pishinë të freskët me ujë, dhe një pishinë të veçantë për fëmijët.
Një bar Poolside është në hotel, ku mysafirët mund të konsumojnë një pije.
Shezllonet dhe cadrat janë në dispozicion për një tarifë shtesë në plazh
dhe pa pagesë në pishinë.
 
Largësia nga hoteli në: disko (10 m), teatri (35 km),stacioni i trenit (35 km), 
aeroporti VAR (100 km) dhe aeroporti BOJ (27 km). Hoteli është brenda qendrës së qytetit,
dyqaneve, informacionit turistik, stacioneve të autobusëve bareve dhe restoranteve.

 

Facilitete:
 
    24 orë pritje
    Kondicioner
    Makina me qera
    Këmbim Valutor
    Kopësht
    Lavanderi (pagesë shtesë)
    Ruajtje për valixhe
    Kutia e sigurisë (pagesë shtesë)
    Transferim (pagesë shtesë)
    Tarracë

 

Pishine / Wellness:
 
    Masazh (pagesë shtesë)
    Pishinë e hapur (sezonale)
    Pishine

 

Sport / Argëtim:
 
    
    Pishinë për fëmijët
    Jacuzzi
    Masazh
    Pishinë 
    Cadra
    Pool bar
    Sauna
    Loungers dielli
    Surf
    Pishinë

 

Ushqim / Pije

 

Informacioni tjetër:
 
    Nuk ka parkim në dispozicion
    Kafshët nuk lejohen

 

Më Shume Detaje: Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Yavor Palace 4* -Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė