Nga Data: Deri datė: Dhomė

Andalucia Beach 4* - Burgas

Burgas

Burgas

Ky hotel tërheqës është i vendosur vetëm 10 m nga plazhi.Të ftuarit do 
gjenjnë një park vetëm 300 m nga 
hoteli, dyqane të shumta 200 m larg dhe Atlandtida Aqua Park 250 m larg. 
Qëndra e Nesebarit është 10 km larg hotelit të plazhit dhe aeroportet Burgas,
dhe Varna janë 30 km.
Hoteli përmban një dizajn në stilin Andalusian dhe një lobi të gjërë që 
shfaq vegla unike që datojnë në periudha të ndryshme në të kaluarën. 
Hoteli me ajër të kondicionuar ofron 250 dhoma në total dhe një sërë 
objektesh përfshirë një pritje 24 orëshe dhe shërbim check-out, këmbim 
valutor, ashensor, sallon parukeri, auditor, dhomë lojrash, shesh lojrash
 për fëmijë dhe një klub për fëmijë.
Në çdo dhomë ka telefon, TV kabllor , ajër të kondicionuar dhe ngrohje
qëndrore të rregulluar, minibar / frigorifer, banjo me dush, vaskë dhe 
tharëse flokësh. 
Dhomat u ofrojnë mysafirëve një pamje të gjirit të mrekullueshme të
Detit të Zi ose Atlantida Aqua Park, unike nga ballkoni ose tarraca e tyre
 private. 
Hoteli ofron 5 pishina gjithsej, të cilat përfshijnë një zonë noti për fëmijë, 
një pishinë me diell dhe një tarracë dielli me loungers dhe cadra.
Qëndra spa ofron një sërë aktivitetesh, duke përfshirë trajtimet spa dhe
masazh.Të ftuarit mund të provojnë waterskiing, dhe shëtitje me varkë 
banane, ose të luajnë pingpong, tenis, pishinë / lojë biliardo, volejboll 
plazhi, bowling dhe minigolf. Salla e Animacjonit Broadway organizon 
një program argëtimi për të rriturit dhe fëmijë.
 
Facilitete që ofrohen:
 
Numri i kateve (ndërtesa kryesore) 
Parkim (mund të aplikohet tarifa)
Pritje 24-orëshe
Wi-fi
Shërbim në dhomë
Lavanderi
Shërbim mjekësor
Air conditioning në vende publike
Këmbim valutor   
Supermarket
Dyqan
Kopsht
Palestër
Bar
Restorant
Snack bar me pishinë
Air conditioning në restorant
Dhomë lojrash
Sallon flokësh
Zona e notit të fëmijëve
Shesh lojërash për fëmijë
Klubi i fëmijëve
 

Sport dhe argëtim:
 
Aerobi
Volejboll në plazh
Klub bouling
Argëtim për fëmijë
Pishinë për fëmijë
Çiklizëm / Biking Mountain
lojë me shigjeta
Program  argëtimi
Palestër
Jacuzzi
Masazh
Minigolf
Pishinë 
Cadra
Pool bar
Saunë
Dush me avull

 

Aktivitete:

Shëtitje me varkë
Ski uji
Pingpong
Aerobi
Volejboll në plazh
Bilardo
Bowling
Mini golf
Tenis
Lojë me shigjeta

 

Program argëtimi për të rriturit: 
Program argëtimi për fëmijët
Teatër 
Club nate
Bar
 
Pikat e interesit:
 
Plazh / Det - 100m
Aeroporti Burgas - 45 minuta
Qëndra Resort - 6km
Dyqanet - 200m
Aeroporti i Varnës - 2 orë e 30 minuta

 

Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Andalucia Beach 4* - Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė