Nga Data: Deri datė: Dhomė

Atrium Beach 4*-Burgas

Burgas

Burgas

Plazhi tërheqës i këtij hoteli  është i vendosur në Elenite, vetëm 15 m nga plazhi në Detin e Zi. Të ftuarit do të gjejnë një klub vetëm 100 m nga hoteli , dyqane të shumta 200 m larg dhe Atlandtida Aqua Park . Qendra e Nesebarit është 10 km larg hotelit dhe aeroportet Burgas dhe Varna janë 30 km dhe 60 km larg.

 

E ndërtuar në vitin 2007, hoteli përmban një dizajn të stilit Andalusian dhe një lobi të gjërë që shfaq vegla unike që datojnë në periudha të ndryshme në të shkuaren.

 

Hoteli me ajër të kondicionuar ofron mysafirëve gjithsej 140 dhoma dhe një sërë lehtësish përfshirë një pritje 24 orëshe dhe shërbim , sallon parukeri, auditor, dhomë lojrash, shesh lojrash për fëmijë (tarifat e aplikueshme) dhe një klub për fëmijë.

 

Interneti është në disponim nëpërmjet

Wi-fi në vende publike. Parking privat (rezervimi nuk është i nevojshëm). TV kabllor,
ajër i kondicionuar, minibar / frigorifer, banjo me dush, vaskë dhe tharëse flokësh.
Dhomat ofrojnë mysafirëve një pamje të gjirit të mrekullueshme të Detit të Zi
ose Atlantida Aqua Park nga ballkoni ose tarracë e tyre private.

 

Facilitatet që ofron:

Viti i ndertimit: 2007

Numri i kateve (ndërtesa kryesore)

Parkim (mund të aplikohet tarifa)
Pritje 24-orëshe
Wi-fi
Shërbim në dhomë
Lavanderi
Shërbimi mjekësor
Air conditioning në vende publike
Këmbim valute
Supermarket
Dyqan
Kopësht
Palestër
Café
Bar
Restorant
Zona pirje  duhani
Snack bar me pishinë
Air conditioning në restorant
Dhomë lojrash
Sallon flokësh

 

Për fëmijët:
 
Zona e notit të fëmijëve
Shesh lojërash për fëmijë
Klubi i fëmijëve
 
Sport dhe argëtim:
 
Aerobi
Banana Boat
Volejboll në plazh
Bouling
Argëtim për fëmijët
Pishinë për fëmijët
lojë me shigjeta
Programi i Argëtimit
Palestër
Jet ski
Masazh
Minigolf
Pishinë
Cadra
Pool bar
Saunë
Dush me avull
Loungers dielli
Tarracë dielli
Surf
Pishinë
Pingpong
Studio solari
Tenis
 
Aktivitete:
 
Shëtitje me varkë
Jet ski
Pingpong
Aerobi
Volejboll në plazhi
Bilardo
Bowling
Mini golf
Tenis
lojë me shigjeta
 
 
  
Pikat e interesit:
 
Bare - 100m
Plazh / Det - 100m
Aeroporti Burgas - 45 minuta
Qendra Resort - 6km
Dyqanet - 200m
Aeroporti i Varnës - 2 orë e 30 minuta
 

 

Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Atrium Beach 4*-Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė