Nga Data: Deri datė: Dhomė

Royal Park 4 * - Burgas

Burgas

Burgas

Royal Park 4*

Ky hotel elegant ndodhet në lagjen Elenite, një pozitë e shkëlqyer nga ku do të jenë të ftuar të shijojnë pamje fantastike mbi Detin e Zi dhe peisazhin natyror të mahnitshëm. Ai ndodhet vetëm disa minuta nga qëndra e qytetit ku klientët do të zbulojnë një përzgjedhje të gjerë vendesh, pazaresh dhe argëtimesh.Plazhi është gjithashtu shume afër, mund të lëvizësh me transport  publik që qëndrojnë përball hotelit. Hoteli krenohet me dhoma me stil ; një vend i mrekullueshëm për familjet që dëshirojnë të shijojnë diellin dhe detin.

 

Ky Hotel me një shërbim të standarteve europiane ku klientet mund të gjejnë shërbime si: shërbime bukurie,qëndra fitness,hammam (pagesë shtesë)pishinë për fëmijë,masazh (pagesë shtesë),pishinë e hapur (sezonale),sauna (pagesë shtesë), qëndër Spa dhe Wellness (pagesë shtesë),loungers dielli ose karrige plazhi.

 

 

Koncepti : All Inclusive

  • Bar
  • Buffe
  • Restorant
  • Menu Speciale  (me kërkesë)

Aktivitete:

Objekte Sportive: 
Bicikletë me qera (pagesë shtesë),bilardo (pagesë shtesë), bowling (pagesë shtesë),
shesh lojrash për fëmijë, stafi muzikës, argëtim në mbrëmje (pagesë shtesë) ,
Kids Club, mini golf (pagesë shtesë) nightclub / DJ (pagesë shtesë) ,
pingpong (pagesë shtesë), fushë tenisi, pajisje tenisi (pagesë shtesë) ,park ujor .

 

 
Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Royal Park 4 * - Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė