Nga Data: Deri datė: Dhomė

Royal Bay 4 * - Burgas

Burgas

Burgas

Royal Bay 4*

Ky hotel elegant ndodhet në lagjen Elenite, direkt pranë plazhit me rërë dhe zall. Qëndra me objektet e saj të shumta tregtare, restorante, bare, vende argëtimi ndodhet nga hoteli vetëm(300 m). Transporti publik ndodhet vetëm 500 m larg. Hoteli është ndërtuar në vitin 2001 dhe përbëhet nga një ndërtesë kryesore 8-katëshe e përbërë nga 135 dhoma dyshe dhe 15 suita. Hoteli ka një holl me një pritje të jashtëzakoshme , një vend të sigurt dhe një tavolinë shkëmbimi të monedhës. Objektet e tjera përfshijnë një bar,  TV dhome,  dhe  restorant me ajër të kondicionuar. Dhomat e rehatshme dhe suitat  janë të pajisura me tharëse flokësh, telefon me dalje direkte, TV satelitor / kabllor, frigorifer / minibar, një dhomë me avull dhe  ballkon ose tarracë.

Hoteli ka 2 pishina (pishina të brëndshme), një snack bar Poolside, një Jacuzzi (me pagesë ekstra), sauna (me pagesë ekstra), shërbime per masazh (gjithashtu me pagesë ekstra).

Ky Hotel gjithastu perfshin edhe lojra e aktivitete si tenis (por duke theksuar qe jane me pagese ekstra)

një palestër, volejboll në  plazh,  bilardo / minigolf .  Hoteli gjithashtu ofron një program argëtimi per klientet në mënyre  që ata të kalojnë një mbasdite apo mbrëmje te jashtëzakonshme.

 

Ky Hotel me nje shërbim në standarte europiane, klientet tuaj mund të gjejnë shërbime si:
Shërbime Bukurie,qëndër fitness,Hammam (pagesë shtesë)
Pishinë për fëmijë,masazh (pagesë shtesë),pishinë e hapur (sezonale),
sauna (pagesë shtesë),qëndër Spa dhe Wellness (pagesë shtesë),
Loungers dielli ose karrige plazhi.

 

 

Koncepti : All Inclusive

  • Bar
  • Buffe
  • Restorante
  • Menu Speciale  (me kërkese)

Aktivitete:

Objekte Sportive: 
Biciklete me qera (pagesë shtesë),Bilardo (pagesë shtesë), Bowling (pagesë shtesë),
shesh lojrash për fëmijë, staf muzike, argëtim në mbrëmje (pagesë shtesë) ,
Kids Club Mini golf (pagesë shtesë) Nightclub / DJ (pagesë shtesë) ,
pingpong (pagesë shtesë), fushë tenisi (pagesë shtesë) ,park ujor.

 

 
Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Royal Bay 4 * - Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė