Nga Data: Deri datė: Dhomė

Victoria Palace 5* - Burgas

Burgas

Burgas

Victoria Palace në Sunny Beach Bullgari, është një hotel elegant dhe mahnitës i vendosur në mënyrë të përkryer  anës detit. Nëse jeni duke kërkuar diku për t'u shlodhur dhe për të kënaqur veten, atëherë Victoria Palace Hotel është padyshim i duhuri për ju.

 

Ekziston një gamë e gjerë e objekteve të disponueshme të gjitha të përqendruara tek ju. Me masazhet, trajtimet spa dhe sauna në ofertë, do të ndiheni të relaksuar dhe të shlodhur në cdo kohë. Hotel Victoria Palace ofron loungers dielli dhe cadra për të siguruar që ju mund të bëni banjo dielli në rehati.

 

Ushqimi në Hotel Palace është thjesht i mrekullueshëm.Eshtë një restorant la carte, restorant bufe, bar pishinë, bar safari shtëpie, dhe bar lobi, për të zgjedhur kur ju keni  nevojë për një pije freskuese dhe dicka për të ngrënë.

 

Hoteli ofron një pritje 24 orë që do të thotë se gjithmonë do të ketë dikush atje për t'ju ndihmuar nëse keni nevojë. Ka edhe një shërbim të këmbimit të parave dhe internet për të bërë qëndrimin tuaj sa më të përshtatshëm dhe të rehatshëm që të jetë e mundur.

 

Hotel Palace në Sunny Beach Bullgari ndodhet përgjatë shëtitores nga plazhi me rërë. Nëse doni të bëni një udhëtim në qëndrën turistike, është vetëm 1.5 km nga hoteli. Ekziston edhe një përzgjedhje e dyqaneve dhe restoranteve vetëm 100 metra larg - perfekte nëse shijoni eksplorimin e të gjitha gjërave që ndodhin jashtë hotelit.

Nëse jeni duke kërkuar për një pushim relaksues në bregdet në Bullgari, atëherë prenotoni Victoria Palace Hotel në Sunny Beach.

 

Facilitetet qe ofron:

 

24 orë pritje

Kondicioner

Berber / sallon bukurie

Pamje nga deti

Makinë me qera

Këmbim Valutor

Pastrim kimik (pagesë shtesë)

Express check-in / check-out

WiFi falas në vende publike

Kopësht

Shërbim hekurosje (pagesë shtesë)

Lavanderi (pagesë shtesë)

Ashensor

Ruajtje valixhe

Dhoma pa duhan

Kutia e sigurisë (pagesë shtesë)

Tarracë dielli

Restoranti kryesor me një tarracë "Hollywood"

Restorant a la carte "La Gondola"

Lobi bar

Pishina "Palma"

Bar irlandez

Bar mezzanine (pagesë shtesë)

Wi-Fi në holl (pa pagesë)

Qendra SPA profesionale (pagesë shtesë)

Sallon bukurie (pagesë shtesë)

Parukeri (pagesë shtesë)

Lavanderi dhe pastrim kimik (pagesë shtesë)

Mini-treg

Dhoma e bagazhit (pa pagesë)

Parking (pagesë shtesë)

Kafshët lejohen (deri në 5 kg, pagesë shtesë)

 

 

Pishine dhe Wellness:

 

Shërbim Bukurie

Hammam (pagesë shtesë)

Pishinë (sezonale)

Masazh (pagesë shtesë)

Pishinë e hapur (sezonale)

Sauna (pagesë shtesë)

Qendra Spa dhe Wellness (pagesë shtesë)

Dhomë Avulli

Loungers dielli ose karrige plazhi

Çadra dielli

Pishine

 

Sport dhe argëtim:

 

Volejboll në plazh

Pishinë për fëmijët

lojë me shigjeta

Palestër

Pishinë e brendshme

Jacuzzi

Masazh

Bar në pishinë

Sauna

Dush me avull

Tarracë dielli

 

 

Aktivitete:

 

Plazh

Shesh lojrash për fëmijët

Kids Club

Plazhi (me rërë) publik, cadra, shezllone - pagesë shtesë
Nga pishina: cadra, shezllone - pa pagesë (vende të kufizuara)

 

 

Ushqim dhe pije:

 

Bar

Çokollatë ose gatime

Fruta

Restorant (à la carte dhe bufe)

Snack bar

Në restorantin kryesor "Hollywood", stil bufe:
• Mëngjesi 07.30-10.00h 
• Dreka 12.30-14.30h (pjata të nxehta dhe të ftohta, fruta, ëmbëlsira, 
akullore, pije alkolike dhe pije të nxehta jo alkolike)
• Darkë 18.00-21.00h (pjata të nxehta dhe të ftohta, fruta, ëmbëlsira , 
akullore, pije jo alkoolike dhe pije më pak alkolike),(kuzhina kombëtare bullgare).
• Qëndrimi minimal 4 ditë - darkë në restorantin la-carte La Gondola 
në dy seanca (18: 00-19: 30 & 20: 00-21: 30, kërkon prenotim të bërë 24 orë më parë).
 
Snacks & Pije:
• Në bar lobi "Safari" nga ora 10:00 deri në orën 24:00 (rendi i fundit 23:30)
• Në pishinën "Palma" nga ora 10:00 deri në orën 18:00 (pije dhe shërbime të ndryshme)
• në snack bar 10: 00-17: 00 - një shumëllojshmëri snacks, akullore, alkool bullgar, 
pije alkoolike, jo-alkoolike dhe pije të nxehta.
• në "Barin Irlandez" nga ora 16:00 deri në ora 24:00 - pije alkolike, më pak alkoolike, 
jo-alkoolike dhe të nxehta.
• Pijet e importuara janë me pagesë shtesë.

 

 

 

1-Dhomë  standarte pa ballkon:

 
• 2 shtretër të ndara
• Kondicioner
• TV satelitor
• Wi-Fi (pagesë shtesë)
• Mini-bar (pagesë shtesë, sipas kërkesës)
• Telefon
• Kutia e sigurisë (pagesë shtesë)
• Banjo me një vaskë, tharëse flokësh, kozmetikë vaske (furnizim një herë në mbërritje)
• Nuk ka ballkon
• Pastrimi i dhomës - çdo ditë
• Ndryshimi i shtratit të rrobave - 2 herë në javë

 

 

2-Dhomë  standarte :

 
• 2 shtretër të ndara
• Kondicioner
• TV satelitor
• Wi-Fi (pagesë shtesë)
• Mini-bar (pagesë shtesë, sipas kërkesës)
• Telefon
• Kutia e sigurisë (pagesë shtesë)
• Banjo me një vaskë, tharëse flokësh, kozmetikë vaske (furnizim një herë në mbërritje)
• Nuk ka ballkon
• Pastrimi i dhomës - çdo ditë
• Ndryshimi i shtratit të rrobave - 2 herë në javë

 

 

3-Dhomë standart me pamje nga deti:

2 shtretër të ndara
Krevat shtesë (divan i zgjerueshëm)
Kondicioner
TV satelitor
Wi-Fi (pagesë shtesë)
Mini-bar (pagesë shtesë, sipas kërkesës)
Telefon
Kutia e sigurisë (pagesë shtesë)
Banjo me një vaskë, tharëse flokësh, kozmetikë vaske (furnizim një herë në mbërritje)
Ballkon
Pastrimi i dhomës - çdo ditë
Ndryshimi i shtratit të rrobave - 2 herë në javë

 

Pikat e interesit:

 

Bare - 100m

Aeroporti Burgas - 30 minuta

Aeroporti i Plovdiv - 3 orë e 30 minuta

Transporti publik - 200m

Qendra Resort - 500m

Restorante - 100m

Dyqanet - 100m

Aeroporti i Sofjes - 4 orë e 30 minuta

Aeroporti Varna - 2 orë

 

 

 

Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- 1, 8, 15 Gusht 2019


Victoria Palace 5* - Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standard Pa Ballkon (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 12/07/2019 nė 22/08/2019
€ 121.20
nga 23/08/2019 nė 30/08/2019
€ 111.60
nga 31/08/2019 nė 10/09/2019
€ 87.60
» Dhomė Standard (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 12/07/2019 nė 22/08/2019
€ 128.40
nga 23/08/2019 nė 30/08/2019
€ 118.80
nga 31/08/2019 nė 10/09/2019
€ 94.80
» Dhomė Standard Pamje nga Deti(Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 12/07/2019 nė 22/08/2019
€ 133.20
nga 23/08/2019 nė 30/08/2019
€ 123.60
nga 31/08/2019 nė 10/09/2019
€ 99.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė