Nga Data: Deri datė: Dhomė

Armas Kaplan Paradise Hotel 5*-Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli është i pozicionuar 3 minuta me këmbë nga plazhi. Kaplan Paradise Hotel ndodhet në qytetin bregdetar të  Tekiroves nën hijen e malit Tahtali. Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, ballkon dhe minibar. Mëngjesi ofrohet në bufe të hapur, gjenden gjithashtu 3 restorante dhe 4 bare .

Kaplan Paradise Hotel ka një pishinë të brendshme, si dhe dy pishina te jashtme, njëra prej të cilave ka rrëshqitje

Dhomat janë të pajisura me:

- TV satelitor

- Minibar

- Ajër i kondicionuar

- Kasafortë

- Ballkon

- Telefon (me pagesë)

- Tharëse flokësh

- Wifi (pagese extra)

 Brenda kompleksit të Hotelit:

- Restorant kryesor, Restorant  A La Carte dhe Snack Restorant.

- Bar-e

- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishine per femijet, Plazh

- Fitness, Sauna,  dhe Qendër SPA

- Miniclub, Minidiko, Kidsclub

- Aquapark

- Disko (pijet pagese extra)

- Muzikë Live

- Wifi (Extra pagese) 

- Tenis

- Sporte te ujit etj.

Më Shume Detaje:
Koncepti " All Inclusive " pėrfshin:
- Mėngjes, Mėngjes vonė, Drekė, Darkė, Coffe break, Snack vonė
- Restorantet A la carte (pagese extra)
- Te gjitha pijet alkoolike
- Miniclub (4-11 vjec)
- Minibar
- Animacion
- Fitness
- Sauna
- Turkish bath
- Sherbim Shuttle bus


Armas Kaplan Paradise Hotel 5*-Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Femije ose 3 Rritur) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 09/06/2019
€ 97.73
nga 10/06/2019 nė 23/06/2019
€ 115.91
nga 24/06/2019 nė 07/07/2019
€ 134.09
nga 08/07/2019 nė 24/08/2019
€ 161.36
nga 25/08/2019 nė 14/09/2019
€ 134.09
nga 15/09/2019 nė 12/10/2019
€ 115.91
» Dhomė Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 09/06/2019
€ 72.73
nga 10/06/2019 nė 23/06/2019
€ 86.36
nga 24/06/2019 nė 07/07/2019
€ 100.00
nga 08/07/2019 nė 24/08/2019
€ 120.45
nga 25/08/2019 nė 14/09/2019
€ 100.00
nga 15/09/2019 nė 12/10/2019
€ 86.36

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė