Nga Data: Deri datė: Dhomė

TUI Magiclife Jacaranda Imperial 5* - Side

Side

Side

Resorti turistik modern dhe atraktiv është i pozicionuar në një plazh me rërë në Side. Hoteli ofron një gamë të gjerë të programeve sportive dhe palestër, duke përfshirë ZUMBA, volejboll  ne plazhi, program i larmishëm argëtimi etj. Restoranti kryesor dhe restorantet e specializuara ofrojnë pjata të shijshme. Ju mund mund të organizoni udhëtime të shkurtra në qytetet e afërta Side dhe Colakli. Hoteli modern dhe tërheqës është i vendosur në një plazh te bukur shume afer detit.

Ju mund të shijoni klubet, restorantet, pishinat tona. Përveç një programi sportiv ketu mund te gjeni dhe palestër, programe te ndryshme argëtuese për të rinj dhe të vjetër. Ne hotel ndodhen pishina të mbyllura, si dhe një pishinë e jashtme  per femije dhe te rritur. Restoranti kryesor dhe restorantet e tjera ofrojnë shumellojshmeri ushqimesh. Dhomat kane nje stil modern.Ky eshte vendi ideal per pushimet tuaja.

Dhomat janë të pajisura me: 
- TV satelitor 
- Minibar 
- Ajër i kondicionuar 
- Kasafortë 
- Ballkon  
- Telefon (me pagesë) 
- Tharëse flokësh 
- Internet në dhomë 
Brenda kompleksit të Hotelit: 
- Restoranti kryesor dhe Restorante A La Carte
- Bar-e 
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishine per femije, Water slides.

- Plazhi privat
- Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA 
- Miniclub

- Volejboll në Plazh

- Muzikë Live

- Animacione

- Dyqane

- Bilardo

- Sallon Bukurie

- Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.


 

Më Shume Detaje:
Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin kryesor.
- Mengjes i vone,
- Akullore e cila sherbehet ne restorantin kryesor pasdite dhe ne mbremje.
- 6 Restorante A La Carte. (Rezervim nė avance, vetėm 1 herė falas)
- 3 Snack Bar
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike
- Futboll, Basketboll, Volejboll ne plazh, aerobi etj.
- Akuapark
- Aerobi
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Argetim, muzike live, animacion
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė (me depozitė)
Pėr fėmijėt:
- Pishinė
- Kids-Club (3-12 vjec) dhe Teens Club (13-16 vjec)


TUI Magiclife Jacaranda Imperial 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė