Nga Data: Deri datė: Dhomė

Belpoint Beach 4* - Kemer

Kemer

Kemer

Vetëm 100 metra larg plazhit, Belpoint Beach Hotel ndodhet brenda në Beldibi. Ky hotel i pozicionuar perballe detit ka plazhin privat, pishinën e hapur, sauna  dhe banjo turke.

Dhomat jane te pajisura me TV satelitor, ajer te kondicionuar,  ballkon. frigorifer, dush, dhe tharëse flokësh. Ju mund të shijoni pamjen e kopshtit nga të gjitha dhomat.

Hoteli Belpoint Beach ofron shërbim all incluisve me mëngjes bufe të hapur, drekë dhe darkë. Hoteli gjithashtu ka një restorant dhe dy bare ku mund të shijoni një sërë pijesh freskuese.

Një sërë aktivitetesh mund të shijohen në natyre, duke përfshirë pingpong, bilardo etj. Hoteli ofron parkim falas.

Qendra e qytetit Kemerit është 18 km nga hoteli ndersa Aeroporti i Antalias është 41 km larg.

Dhomat janë të pajisura me: 

- TV satelitor 

- Minibar 

- Ajër i kondicionuar 

- Kasafortë 

- Ballkon 

- Telefon (me pagesë) 

- Tharëse flokësh 

- Internet

Brenda kompleksit të Hotelit: 

- Restorant kryesor 

- Bar-e 

- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Plazh

- Fitness, Sauna dhe Qendër SPA 

- Aquapark

- Miniclub  (10:00-12:00 dhe 14:00-16:00)

- Muzikë Live 

- Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj

Më Shume Detaje:
Koncepti " All Inclusive " pėrfshin:
- Mėngjes, Mėngjes vonė, Drekė, Darkė, Coffe break,
- Miniclub (4-12 vjec)
- Wi-Fi
- Animacion
- Fitness
- Sauna
- Turkish bath
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė (me depozitė)

Belpoint Beach 4* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė