Nga Data: Deri datė: Dhomė

Don Juan Center 2* - Costa Brava

Costa Brava

Costa Brava

Hotel Don Juan Center ** ndodhet në qendër të Lloret de Mar, është një hotel me atmosferë per te rinje dhe familjare, me një raport të shkëlqyer çmim-cilësi .Ndodhet vetëm  300 m nga plazhi. Hotel ideal për të shijuar një pushim me miqtë dhe familjen.Hoteli ofron 255 dhoma.Hoteli ka një restorant  ku ju mund të shijoni një shumëllojshmëri të kuzhinës ndërkombëtare dhe vendase. Mengjesi , dreka , darka janë shërbyer edhe në restorant hotel, si dhe bufe . Përveç kësaj, hoteli përmban një bar dhe një snack bar.Klientet  mund të pushojnë në spa dhe Wellness qendra  me shërbime masazhi.

Dhomat të dekoruara ne stilin modern dhe lluksoze dhe janë të pajisura me:
- TV
- Telefon
- Wi-Fi
- Minibar (ujë)
- Ajër i kondicionuar
- Kasafortë
- Dush dhe Tharëse Flokësh
- Ballkon ose Verandë

 

Brenda Hotelit ndodhen: 
- Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm, Restorante A La Carte
- Bar-e 
- Pishinë e Jashtme
- Plazh 
- Fitness 
- Sauna 
- Jakuzi 
- Qendër SPA  
- Miniclub 
- Volejboll në Plazh 
- Fushë Tenisi 
- Muzikë Live 
- Kinema 
- Dyqane 
- Bowling 
- Park Lojrash 
- Fushë Futbolli, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:

Don Juan Center 2* - Costa Brava

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė