Nga Data: Deri datė: Dhomė

Gran Don Juan 4* - Costa Brava

Costa Brava

Costa Brava

Kompleksi ynë i hotelit përbëhet nga dy ndërtesa, Gran Hotel Don Juan **** (rinovuar në katër vitet e fundit). I dyti  "Don Juan Palace ****" (rinovuar në vitin 2017) ka dhoma dhe suita superiore.Hoteli ofron pishinë të hapur dhe pishinë te brendshme në sezonin e dimrit, dhomë me ballkon dhe me te gjitha kushtet e nje stiili modern. Gran Hotel Don Juan **** kombinon objektet më të mira me shërbime ekskluzive të dizajnuara për të garantuar disa ditë pushimi, rehati dhe argëtim në brigjet e Mesdheut. Gran Hotel Don Juan Palace ****, hotel 4 yje, ka dhoma me kapacitete të ndryshme. Ofrimi i secilit prej tyre standardeve të kualitetit të lartë. Hoteli ka  317 dhoma me kapacitete të ndryshme, të dekoruara me kujdes dhe të pajisur plotësisht me telefon, banjo të plotë, tharëse flokësh, ngrohje, të sigurt, televizor dhe ajër të kondicionuar.

Dhomat janë të pajisura me: 
- TV satelitor 
- Minibar 
- Ajër i kondicionuar 
- Ballkon 
- Vaskë & dush 
- Telefon 
- Tharëse flokësh 


Brenda kompleksit të Hotelit: 
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm 
- Bar-e 
- Pishinë e Jashtme , Plazh
- Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA 
- Miniclub  
- Volejboll në Plazh 
- Muzikë Live 
- Dyqane 
- Bilardo 
- Sallon Bukurie 
- Internet (me pagese)

- Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj. 

Më Shume Detaje:

Gran Don Juan 4* - Costa Brava

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė