Nga Data: Deri datė: Dhomė

Mareblue Beach Resort - Ag. Spiridon, KORFUZ (b)

Korfuz

Korfuz

Mareblue Beach me 4 yje, ndodhet në një zonë me bukuri natyrore, Agios Spyridonas, 40 km larg nga aeroporti. Pranë hotelit ndodhet liqeni Antinioti me ujëra të freskëta dhe të kripura dhe është një ndër vendet më të mira për t'u eksploruar. Hoteli ka 350 dhoma dhe ofron dhoma dyshe, dhoma dyshe me krevate marinari dhe apartamente. Dhomat dyshe mund të akomodojnë deri në tre persona, dhomat dyshe me një krevat dopio dhe një krevat marinari mund të akomodojnë dy të rritur dhe dy fëmijë. Apartamentet mund të akomodojnë ose deri në 4 të rritur ose dy të rritur dhe tre fëmijë. Dhomat kanë ajër të kondicionuar individual, TV me satelit, mini frigorifer(një shishe ujë në mbërritje), objekte çaji dhe kafeje, pantofla, tharësë flokësh, vaskë, tarracë ose ballkon, telefon direkt*, kasafortë*, internet wi-fi*. Hoteli ka tre restorante dhe tre bare. restoranti kryesor shërben mëngjesin drekën dhe darkën me stilin bufe dhe kuzhinën kretane-mesdhetare si dhe ndërkombëtare. Netët speciale ofrojnë gatime me tematika Aziatike, Greke dhe Italiane. Një sërë objektesh dhe shërbimesh të tjera që ofrohen në ambjentet e hotelit janë: -fusha tenisi -fusha volejbolli -fushë futbolli(5x5) -dhomë lojrash -bilardo -tenis në tavolinë -lojra elektronike -kënd lojrash për fëmijë -mini club -baby sitter(me kërkesë dhe me pagesë) -këmbim valutor -Lounge TV -program animacioni -1 pishinë e madhe me ujë të freskët -shezlong, cadra dielli dhe peshqir ne plazh dhe në pishinë(falas kundrejt një depozite të rikthyeshme) -shërbim lavanderie* -internet wi-fi* -makina me qera* -shërbim lavanderie* -makina me qera* -doktor në thirrje* *shërbime me pagesë shtesë

Interneti eshte me pagese extra, 3 Euro/ora, 12 Euro/dita, 7 dite/ 35 Euro

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

 

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive “ pėrfshin:

- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn.
- Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki dhe pije jo alkoolike.
- Pool Bar ku mund te shijoni birrė nė kriko, pije tė ndryshme tė lehta, kafe, verė vendi, etj.

Gjithashtu Hoteli ofron:
- Vend pėr ruajten e bagazheve;
- Dhoma tė izoluara ndaj zhurmave;
- Restorant a la carte;
- Shėrbime zyre (fotokopje, fax);
- Shėrbim pėr mbajtjen e fėmijėve *me pagesė;
- WiFi ėshtė i disponueshėm nė tė gjithė strukturėn dhe ėshtė me kosto/ora;Mareblue Beach Resort - Ag. Spiridon, KORFUZ (b)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Standarte me pamje nga kopshti ( Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 15/04/2019 nė 10/05/2019
€ 86.25
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 104.65
nga 25/05/2019 nė 21/06/2019
€ 155.25
nga 22/06/2019 nė 05/07/2019
€ 188.60
nga 06/07/2019 nė 30/08/2019
€ 234.60
nga 31/08/2019 nė 20/09/2019
€ 188.60
nga 21/09/2019 nė 04/10/2019
€ 155.25
nga 05/10/2019 nė 11/10/2019
€ 104.65
nga 12/10/2019 nė 28/10/2019
€ 86.25
» Dhome Standarte me pamje nga deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 15/04/2019 nė 10/05/2019
€ 97.75
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 116.15
nga 25/05/2019 nė 21/06/2019
€ 166.75
nga 22/06/2019 nė 05/07/2019
€ 200.10
nga 06/07/2019 nė 30/08/2019
€ 248.40
nga 31/08/2019 nė 20/09/2019
€ 200.10
nga 21/09/2019 nė 04/10/2019
€ 166.75
nga 05/10/2019 nė 11/10/2019
€ 116.15
nga 12/10/2019 nė 28/10/2019
€ 97.75
» Dhome Superiore Deluxe(Max:3 Rritur) Tarifa
nga 15/04/2019 nė 10/05/2019
€ 106.95
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 127.65
nga 25/05/2019 nė 21/06/2019
€ 175.95
nga 22/06/2019 nė 05/07/2019
€ 209.30
nga 06/07/2019 nė 30/08/2019
€ 257.60
nga 31/08/2019 nė 20/09/2019
€ 209.30
nga 21/09/2019 nė 04/10/2019
€ 175.95
nga 05/10/2019 nė 11/10/2019
€ 127.65
nga 12/10/2019 nė 28/10/2019
€ 106.95
» Dhome Standarte me krevat marinari me pamje nga kopshti (Max 2 te Rritur+2 Femije) Tarifa
nga 15/04/2019 nė 10/05/2019
€ 104.65
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 136.85
nga 25/05/2019 nė 21/06/2019
€ 175.95
nga 22/06/2019 nė 05/07/2019
€ 209.30
nga 06/07/2019 nė 30/08/2019
€ 289.80
nga 31/08/2019 nė 20/09/2019
€ 209.30
nga 21/09/2019 nė 04/10/2019
€ 175.95
nga 05/10/2019 nė 11/10/2019
€ 136.85
nga 12/10/2019 nė 28/10/2019
€ 104.65

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė