Nga Data: Deri datė: Dhomė

Royal Seginus 5* - Lara Kundu, Antalya

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Hotel Royal Seginus me një pishinë në natyrë sezonale dhe një pishinë të brendshme është e vendosur në Lara. Hoteli ka një klub per fëmijët dhe një park lojrash.
Dhomat janë të pajisura me TV satelitor , dollap, tharese flokesh , ballkon.
Hoteli ka një restorant  ku ju mund të shijoni një shumëllojshmëri të kuzhinës ndërkombëtare dhe vendase. Mengjesi , dreka , darka janë shërbyer edhe në restorant hotel, si dhe bufe . Përveç kësaj, hoteli përmban një bar dhe një snack bar.
Klientet  mund të pushojnë në spa dhe Wellness qendra  me shërbime masazhi.
Expo 2016 është 16 km nga hoteli Royal Seginus, ndersa qyteti i vjetër me bare të shumta, kafene dhe dyqane lokale - 19 km. Aeroporti i Antalyas është 14 km.

Dhomat janë të pajisura me: 
- TV satelitor 
- Minibar 
- Ajër i kondicionuar 
- Kasafortë 
- Tapet 
- Ballkon 
- Vaskë & dush 
- Telefon (me pagesë) 
- Tharëse flokësh 
- Internet në dhomë (me pagesë) 

Brenda kompleksit të Hotelit: 
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm 
- Bar-e 
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, , Plazh
- Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA 
- Miniclub  
- Volejboll në Plazh 
- Muzikë Live 
- Dyqane 
- Bilardo 
- Sallon Bukurie 
- Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje:
Nė Paketėn Ultra All Inclusive pėrfshihet:

- Mėngjez, Mengjez i vonė, Drekė, Darkė tek Restoranti Kryesor Bufe
- A La Carte 1 here pėr qėndrim javor me rezervim
- Pijet alkolike dhe jo-alkolike vendesa dhe disa tė importit
- Gozleme, Akullore dhe Ėmbėlsira
- Peshqirė, Shezlongje dhe Cadra Plazhi pa pagesė nė plazh dhe pishinė
- Fitnes, Ping pong, Sauna, Step


Royal Seginus 5* - Lara Kundu, Antalya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Superiore Standarte (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 03/06/2019
€ 244.16
nga 04/06/2019 nė 01/07/2019
€ 275.52
nga 02/07/2019 nė 28/08/2019
€ 311.36
nga 29/08/2019 nė 30/09/2019
€ 275.52
» Dhomė Superiore Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 03/06/2019
€ 182.56
nga 04/06/2019 nė 01/07/2019
€ 206.08
nga 02/07/2019 nė 28/08/2019
€ 232.96
nga 29/08/2019 nė 30/09/2019
€ 206.08
» Dhomė Superiore Standarte Pamje nga Deti (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 03/06/2019
€ 277.76
nga 04/06/2019 nė 01/07/2019
€ 309.12
nga 02/07/2019 nė 28/08/2019
€ 344.96
nga 29/08/2019 nė 30/09/2019
€ 309.12
» Dhomė Familjare Pamje nga Toka (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 03/06/2019
€ 487.20
nga 04/06/2019 nė 01/07/2019
€ 542.08
nga 02/07/2019 nė 28/08/2019
€ 604.80
nga 29/08/2019 nė 30/09/2019
€ 542.08
» Dhomė Familjare Pamje nga Deti (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 03/06/2019
€ 520.80
nga 04/06/2019 nė 01/07/2019
€ 580.16
nga 02/07/2019 nė 28/08/2019
€ 647.36
nga 29/08/2019 nė 30/09/2019
€ 580.16

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė