Nga Data: Deri datė: Dhomė

Selectum Luxury Resort 5* - Belek, Antalya

Belek

Belek

Selectum Luxury ndodhet në bregdetin e Belekut , në afërsi të Antalias
Ky Resort luksoz ofron dhoma te bollshme me një ballkon dhe një banjo private me jacuzzi. Selectum Hotel përmban një pishinë të jashtme me pamje nga plazhi.
Mengjesi , dreka, darka ofrohen ne forme bufe.
Dhomat jane të mëdha te shtruara me parket dhe tavane të larta.
Ne cdo dhome ka ajer te kondicionuar ,nje  minibar , një banjo luksoze.
Hotel Selectum ka 16 fusha tenisi dhe 3 fusha futbolli.
Parking privat është falas. 

Dhomat janë të pajisura me: 
- TV satelitor 
- Minibar 
- Ajër i kondicionuar 
- Kasafortë 
- Tapet 
- Ballkon 
- Vaskë & dush 
- Telefon (me pagesë) 
- Tharëse flokësh 
- Internet në dhomë (me pagesë) 

Brenda kompleksit të Hotelit: 
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm 
- Bar-e 
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, , Plazh
- Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA 
- Miniclub  
- Volejboll në Plazh 
- Muzikë Live 
- Dyqane 
- Bilardo 
- Sallon Bukurie 

- Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj. 

Më Shume Detaje:

Nė Paketėn Ultra All Inclusive pėrfshihet:

- Mėngjez, Mengjez i vonė, Drekė, Darkė tek Restoranti Kryesor Bufe
- A La Carte 1 here pėr qėndrim javor me rezervim
- Pijet alkolike dhe jo-alkolike vendesa dhe disa tė importit
- Gozleme, Akullore dhe Ėmbėlsira
- Peshqirė, Shezlongje dhe Cadra Plazhi pa pagesė nė plazh dhe pishinė
- Fitnes, Ping pong, Sauna, Step

Selectum Luxury Resort 5* - Belek, Antalya

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė