Nga Data: Deri datė: Dhomė

Niko 2* Superior

Parga - Preveza

Parga - Preveza

Niko Hotel është i pozicionuar në mënyrë ideale në një mjedis të qetë në Kanali.Hoteli është 3 minuta më këmbë nga plazhi. Vetëm 30 m nga Kanali Beach, Niko Hoteli ofron dhoma me  ballkon privat. Pushuesit  mund të relaksohen  në kopshtin  e gjerë. 

Hoteli ka 29  dhoma te rehateshme ,te gjitha dhomat janë të pajisur me ajër të kondicionuar.  Niko Hotel është  zbukuruar me ngjyra neutrale, mobilje prej druri, të gjitha dhomat kanë TV. Restoranti shërben menu lokale greke, si dhe kuzhinë ndërkombëtare. Bari shërben shumëllojshmëri pijesh.

Niko hotelit ofron mikepritje për 24-orësh . Hoteli është vetëm 200 m nga qendra e Kanali. 


Sherbimet  qe  ofron  hoteli:

  •  Parking falas
  • Wifi falas
  • Shesh lojërash për fëmijë
  • Fushë tenisi
  • bar
  • Restorant
  • Fax / fotokopje

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive Light:
Mėngjesi, Dreka dhe Darka - nė Restorant me Pije: Ujė, Pije jo Alkoolike, Birrė dhe Verė
Kujdes: Pijet janė tė pėrfshira vetėm gjatė Mengjesit, Drekės dhe Darkės nė Restorant.

Niko 2* Superior

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 fėmijė) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 78.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light

Nga Data: Deri datė: Dhomė