Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sensitive Premium Resort & SPA 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli me 5 yje më i ri në Belek hap dyert e tij më 1 Qershor 2016. Siperfaqja totale e resortit është 18.500 m2 në të cilën ndodhen 334 (36 m2) dhoma standarte, 60 dhoma familjare, 4 dhoma për persona me aftësi të kufizuar dhe 4 suita. Hoteli pozicionohet 300 metra larg detit, 5 km nga qëndra e qytetit të Belekut, 40 km nga aeroporti i Antaljas.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- Ballkon
- WIFI
- TV Satelitor
- Parket Laminat
- Kasafortë
- Mini Bar
- Kafe dhe Çaj
- Çeles Dixhital
- Telefon
- Tharëse Flokësh
- Dush

Brenda kompleksit të Hotelit ndodhen:
- 1 Restorante kryesor, 1 Restorant Snack Bar në Plazh dhe 3 Restorante a la carte (Otoman, Italian dhe Peshku)
- 6 Bare (Lobby, Lotus Pool Bar, Aqua Sky Bar, Meltem Breeze Bar, Chaos Disco Bar, Beach Bar)
- 1 Pastiçeri
- 1 Pishinë të Jashtme, 1 Pishinë të brendshme, Akuapark dhe Pishinë për fëmijë
- Animacion (dite, netë tematike, show darke dhe party)
- Ping Pong
- Game Room
- Sporte Ujore
- Dyqane
- Doktor
- SPA (Hamam, Sauna, Banjo Turke, Masazh)

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inculsive" pėrfshin:
- Mėngjesi, Dreka dhe Darka Bufe tek Restoranti Kryesor i Hotelit.
- Pije vėndase alkolike dhe jo alkolike
- 1 Rezervim nė Restorantin A La Carte pėr 7 netė qėndrim
- Minibar
- Pijet nė Disko
- Snack, Petulla, Ėmbėlsira, Akullore dhe Kafe
- Mini Club (4 -12 vjeē)
- Akuapark
- Sauna dhe Banjo Turke
- Fitnes
- Kasaforte
- WIFI
- Shezlongje, Ēadra nė Pishinė dhe Plazh
- Peshqirėt nė PlazhSensitive Premium Resort & SPA 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Low Cost (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 20/05/2018 nė 14/06/2018
€ 129.60
nga 15/06/2018 nė 30/06/2018
€ 153.60
nga 01/07/2018 nė 31/07/2018
€ 177.60
nga 01/08/2018 nė 24/08/2018
€ 189.60
nga 25/08/2018 nė 10/09/2018
€ 153.60
nga 11/09/2018 nė 30/09/2018
€ 129.60
» Dhomė Standarte Pamje nga Toka (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 20/05/2018 nė 14/06/2018
€ 134.40
nga 15/06/2018 nė 30/06/2018
€ 158.40
nga 01/07/2018 nė 31/07/2018
€ 182.40
nga 01/08/2018 nė 24/08/2018
€ 194.40
nga 25/08/2018 nė 10/09/2018
€ 158.40
nga 11/09/2018 nė 30/09/2018
€ 134.40
» Dhomė Standarte Pamje nga Toka Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 20/05/2018 nė 14/06/2018
€ 100.20
nga 15/06/2018 nė 30/06/2018
€ 118.20
nga 01/07/2018 nė 31/07/2018
€ 136.20
nga 01/08/2018 nė 24/08/2018
€ 145.20
nga 25/08/2018 nė 10/09/2018
€ 118.20
nga 11/09/2018 nė 30/09/2018
€ 100.20
» Dhomė Standarte Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 20/05/2018 nė 14/06/2018
€ 139.20
nga 15/06/2018 nė 30/06/2018
€ 163.20
nga 01/07/2018 nė 31/07/2018
€ 187.20
nga 01/08/2018 nė 24/08/2018
€ 199.20
nga 25/08/2018 nė 10/09/2018
€ 163.20
nga 11/09/2018 nė 30/09/2018
€ 139.20
» Dhomė Familjare 2 Dhoma Gjumi (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 20/05/2018 nė 14/06/2018
€ 202.80
nga 15/06/2018 nė 30/06/2018
€ 238.80
nga 01/07/2018 nė 31/07/2018
€ 274.80
nga 01/08/2018 nė 24/08/2018
€ 292.80
nga 25/08/2018 nė 10/09/2018
€ 238.80
nga 11/09/2018 nė 30/09/2018
€ 202.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė