Nga Data: Deri datė: Dhomė

Asia Beach 5* - Alanya

Alanya

Alanya

 

Asia Beach Resort - 5 yje  ndodhet vetëm 3km nga qëndra e Antalyas dhe 300m nga Oba. Resorti ka 320 dhoma  nga të cilat 214 janë standarte(28-41m2).Arreduar në menyre bashkohore  dhe luksi.Aeroporti  i afërt është  Alnya-Gazipasa 40km, aeroporti Antalya 130km.

Dhomat janë të pajisura me:

-TV
-Telefonë
-Minibar
-A/C
-Set caj
-Wi-Fi
-Kasafortë
-Tharëse flokësh 

Brënda kompleksit të Hotelit: 
-Pishina te jashtme dhe te brëndshme
-Plazh
-Sall Koferencash
-Mini club
-Cinema
-Bowlling
-Bilardo
-Internet Kafe
-Spa & Wellnes Center
-Hammam & Sauna
-Jakuzi, Masazh
-Fitness
-Squash & Steam room
-Shopping Center
-Amfiteater
-Pishina për fëmijë
-Restorant  
-Restorant A'la cart (Italjan dhe meksikan,Otoman)
-Pasticeri
-7 Bar(Lobi,Beach bar,Disko,Vitamin Bar,Beer Pub,Minibar, Pool Bar)
  

 

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" perfshin:
-Mėngjesi,mėngjesi vone,dreka,darka,Bufe,Diet & Vegeterianė (Restorant)
-Snack nė Plazh dhe nė Pishinė, Snack vonė ne darkė(23.00-07.00)
-Pasticeri-Akullore
-Bar-i nė pishinė (Pije alkoolike vėndi,tė nxehta,pije te lehta)
-Bar-i nė plazh (Beer,Pije te lehta & te nxehta)
-Disko bar (Pije vėndi, pije te lehta)
-Vitamin bar (Pije te nxehta & pije te lehta, lėngjet e freskėt me pagesė)
-Beer Pub (Pije alkoolike vėndi dhe disa importi, pije te nxehta,pije te lehta)
-Minibar (nje here ne dite pije te lehta dhe uje)
-Cinema
-Hammam,Sauna, Dhome avulli (Steam room),Squash
-Fitness

Per Fėmijė:
-Mini club
-Game room
-Pishina te brėndshme dhe te jashtme
-RėshkiteseAsia Beach 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Pa Ballkon (Max 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 24/08/2019 nė 30/09/2019
€ 103.20
» Dhomė Standarte (Max 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 24/08/2019 nė 30/09/2019
€ 108.00
» Dhomė Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 24/08/2019 nė 30/09/2019
€ 80.40
» Dhome Standarte 2 FEMIJE FALAS (Max: 2 Rritur + 2 Femije) Tarifa
nga 24/08/2019 nė 30/09/2019
€ 108.00
» Dhomė Familjare me Krevate Marinari (Max: 2 Rritur + 2 Femije) Tarifa
nga 24/08/2019 nė 30/09/2019
€ 135.60
» Suite Deluxe (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 24/08/2019 nė 30/09/2019
€ 217.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė