Nga Data: Deri datė: Dhomė

Adalya Elite Resort 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

 

Adalya Elite Resort- 5 yje ka një sipërfaqe prej 45.000m² dhe është i pozicjonuar buzë detit. Ky hotel disponon 525 dhoma në total, nga të cilat 409 janë dhoma standarte(39m²), 90 dhoma familjare(50/60m²),20 Suita(64m²) dhe 6 dhoma për paraplegjikët(39m²).Të gjitha dhomat kanë stil modern dhe luksi.Resorti ndodhet vetëm 15km nga qëndra e Antalyas dhe 10km nga aeroporti. 

 

Dhomat janë të pajisura me:
- LCD TV/Satelite 
- Set caj
- Minibar 
- Ajër i kondicionuar 
- Kasafortë elekltronike
- Dysheme Laminat
- Ballkon 
- Kabin dushi
- Telefon
- Tharëse flokësh 

Brenda kompleksit të Hotelit: 
-Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm 
-8 Bar
-Sallon Bukuri,Parukeri,Berber 
-Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme
-6 Ashensor Panoramik
-Amfiteater
-Parkim
-Internet kafe
-Disko
-Spa, Masazhe,Fitness,Banjo turke,Sauna,Boutique,aerobic,doktorsherbim lavanderie,
-Restorante A'la Cart (Sesonal Qeshor-Tetor)
-Dhome koferencash
-Plazh privat
-Sporte uji ,Bilardo, Park lojrash, motora uji dhe kanoe,Banane,Tenis
-Jakuzi

Sherbime me pagese:
-Dhome lojrash
-Banana
-Jet ski, Motora uji
-Kanoe
-Spa,masazh,
-Surf
-Disko
-Internet kafe,sherbime lavanderie 
-Bilardo
 


 

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" perfshin:
-Cadra djelli dhe shezlonė per pishinė dhe plazh
-Peshqir Plazhi
-Kasafortė nė dhome
-Internet nė lobi
-Banjo turke & Sauna
-Fitness
-Parkim
-Tennis tavoline
-Aerobic,Water gymnastics, kanoe
-Disko
-Volejboll
-Show profesionale
-Programe Argėtimi
-Konkurse
-Turnamente
-Music Live
-Kėndė lojrash
-Mini club

Pėr fėmijė:
-Mini club
-Pishina
-Aqua Park
-Kėnd Lojrash





Adalya Elite Resort 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 18/05/2019 nė 05/06/2019
€ 211.60
nga 06/06/2019 nė 05/07/2019
€ 241.50
nga 06/07/2019 nė 25/08/2019
€ 296.70
nga 26/08/2019 nė 15/09/2019
€ 264.50
nga 16/09/2019 nė 04/10/2019
€ 241.50
» Dhomė Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 18/05/2019 nė 05/06/2019
€ 158.12
nga 06/06/2019 nė 05/07/2019
€ 180.55
nga 06/07/2019 nė 25/08/2019
€ 221.95
nga 26/08/2019 nė 15/09/2019
€ 197.80
nga 16/09/2019 nė 04/10/2019
€ 180.55
» Dhomė Standarte Pamje Pjeserisht nga Deti (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 18/05/2019 nė 05/06/2019
€ 223.10
nga 06/06/2019 nė 05/07/2019
€ 253.00
nga 06/07/2019 nė 25/08/2019
€ 308.20
nga 26/08/2019 nė 15/09/2019
€ 276.00
nga 16/09/2019 nė 04/10/2019
€ 253.00
» Dhomė Standarte me pamje nga deti (Max 3 Rritur ) Tarifa
nga 18/05/2019 nė 05/06/2019
€ 234.60
nga 06/06/2019 nė 05/07/2019
€ 264.50
nga 06/07/2019 nė 25/08/2019
€ 319.70
nga 26/08/2019 nė 15/09/2019
€ 287.50
nga 16/09/2019 nė 04/10/2019
€ 264.50
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 18/05/2019 nė 05/06/2019
€ 317.40
nga 06/06/2019 nė 05/07/2019
€ 362.25
nga 06/07/2019 nė 25/08/2019
€ 445.05
nga 26/08/2019 nė 15/09/2019
€ 396.75
nga 16/09/2019 nė 04/10/2019
€ 362.25
» Dhomė Familjare Pamje nga Deti (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 18/05/2019 nė 05/06/2019
€ 351.90
nga 06/06/2019 nė 05/07/2019
€ 396.75
nga 06/07/2019 nė 25/08/2019
€ 479.55
nga 26/08/2019 nė 15/09/2019
€ 431.25
nga 16/09/2019 nė 04/10/2019
€ 396.75

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė