Nga Data: Deri datė: Dhomė

Water Planet 4* - Alanya

Alanya

Alanya

Water Planet Hotel & Aquapark – 4 yje  ka një sipërfaqe prej 62.415m2 dhe përmban 421 dhoma. Hoteli ndodhet në një zonë piktoreske ku mund të shijoni pamjen e bregdetit te Antalyas. Water Planet është gjithashtu  Aquaparku me i madh ne Antalya ku  përfshien aktivitete për te gjitha moshat. Qytetet më të afërta janë Alanya 30km, Aeroporti Antalyas 90km, Antalya qender 100km.  

Dhomat janë të pajisura me:
- TV satelitor
- Minibar
- Ajër i kondicionuar
- Kasafortë
- W/C, Dush   
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh
- Wi-Fi
Dhomat pastrohen përditë.

Brënda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm
- 7 Bar – Café  (Lobi Bar, Pishine Bar, Beach Bar, Disko bar etj,)
- 2 Restorante A’la cart (Otoman dhe Peshku)
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brëndshme, Pishinë e Jashtme dhe e Brëndshme për fëmijë, Plazh, dhe Reshkitese.
- Mini Club
- Spa Wellness
- Animacjon
- Plazh
- Q
ëndër Tregtare
- Aquapark
- Fushe Tenisi, Basketbolli , Futbolli
- Fitnes

Sherbime me pagese:
- Premium Drinks dhe  Premium Fruta
- Lengje te fresket
- Disko (hyrja falas, pije dhe ushqim me pagese)
- Aquapark (hyrja falas, ushqimi me pagese)
- Spa Wellness
- Water Sports
- Telofon /Fax

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” perfshin:
- Mėngjes, mengjes vonė, dreka, darka, snack, snack vonė, Pushim pėr kafe
- Restorantet A’la cart (Otoman dhe Peshku 1 herė me rezervim)
- Pije alkoolike dhe jo alkoolike ( pije vendi dhe pije te impotuara)
- Wi-Fi nė dhome dhe Lobi
- Kasafortė
- Minibar (dita e parė ujė dhe pije te lehta, ditet ne vazhdim vetėm ujė)
- Banjo Turke – Sauna
- Tenis, Bilardo, Mini Futball, Beach Volley
- Aquapark dhe Reshkitese
- Fitness Center
Per femije:
-Mini club (04 - 12)
-Pishina dhe Reshkitėse
-Kend Lojrash


Water Planet 4* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 109.76
» Dhomė Standarte 2 FEMIJE FALAS (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 114.24
» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 114.24
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 85.12
» Dhomė Standarte me Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 125.44
» Suite Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 171.36
» Suite Familjare me Pamje nga Deti (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 188.16
» Dhome Nderlidhese (Max: 5 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 228.48
» Dhome Nderlidhese me Pamje nga Deti (Max: 5 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 250.88

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė