Nga Data: Deri datė: Dhomė

Blue Princess Beach Resort - Liapades, Korfuz (M)

Korfuz

Korfuz

Blue Princess Resort është ndërtuar në një zonë të qetë dhe është e shpërndarë në menyrë amfiteatrike në pjerrësitë e kodrës së gjelbër, midis ullishteve dhe bimëve të egra. Resorti është i vendosur direkt në plazh me pamje të gjirit të veçuar me ujëra të kristalta, afër fshatit të ruajtur të Liapadesës, një ndër fshatrat më të vjetra dhe të bukura të ishullit të Korfuzit. 

Resorti me pak kate është dizenjuar me përshtatshmëri për ambientin në të cilën rrethohet dhe akomodimi është i projektuar të ju mikpresi ju dhe familjet tuaja me komoditet, stil dhe luks. 

Resorti ofron nga dhoma dyshe me pamje të detit dhe të kopshtit deri në dhoma superiore, dhoma familjare me dy dhoma, suite xhunior deri në vila dy dhomashe me pishinë private. 

Hoteli është 19 km larg qytetit të Korfuzit dhe 18 km larg ajroportit. Mund të ecni për në Paleokastristsa, një vend i njohur për manastirin e bardhë piktoresk të saj. 

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Kapacitete tė hotelit:
- recepsion 24 orė
- lounge/bar
- bar plazhi
- 2 restorante
- WiFi falas nė lobi
- shėrbime mjekėsore
- sporte ujore
- 2 pishina
- televizor satelitor
- tualet privat nė dhomė
- frigorifer tė vogėl nė dhomė
- ajėr te kondicionuar
- zhytje "scuba"

Shėrbimi ėshtė ALL-INCLUSIVE.
Blue Princess Beach Resort - Liapades, Korfuz (M)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart Pamje nga Kopshti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/05/2019 nė 21/05/2019
€ 88.55
nga 22/05/2019 nė 11/06/2019
€ 119.60
nga 12/06/2019 nė 16/07/2019
€ 152.95
nga 17/07/2019 nė 29/08/2019
€ 192.05
nga 30/08/2019 nė 17/09/2019
€ 152.95
nga 18/09/2019 nė 30/09/2019
€ 119.60
nga 01/10/2019 nė 30/10/2019
€ 88.55
» Dhomė Superiore Pamje nga Kopshti (Max: 3 Te Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 01/05/2019 nė 21/05/2019
€ 96.60
nga 22/05/2019 nė 11/06/2019
€ 126.50
nga 12/06/2019 nė 16/07/2019
€ 161.00
nga 17/07/2019 nė 29/08/2019
€ 198.95
nga 30/08/2019 nė 17/09/2019
€ 161.00
nga 18/09/2019 nė 30/09/2019
€ 126.50
nga 01/10/2019 nė 30/10/2019
€ 96.60
» Dhomė Standart Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/05/2019 nė 21/05/2019
€ 96.60
nga 22/05/2019 nė 11/06/2019
€ 124.20
nga 12/06/2019 nė 16/07/2019
€ 161.00
nga 17/07/2019 nė 29/08/2019
€ 198.95
nga 30/08/2019 nė 17/09/2019
€ 161.00
nga 18/09/2019 nė 30/09/2019
€ 124.20
nga 01/10/2019 nė 30/10/2019
€ 96.60
» Dhomė Superiore Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 01/05/2019 nė 21/05/2019
€ 103.50
nga 22/05/2019 nė 11/06/2019
€ 134.55
nga 12/06/2019 nė 16/07/2019
€ 167.90
nga 17/07/2019 nė 29/08/2019
€ 209.30
nga 30/08/2019 nė 17/09/2019
€ 167.90
nga 18/09/2019 nė 30/09/2019
€ 134.55
nga 01/10/2019 nė 30/10/2019
€ 103.50

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė