Nga Data: Deri datė: Dhomė

Vikingen Infinity 5* - Alanya

Alanya

Alanya

I ndodhur buzë detit, Vikingen Infinity Resort&Spa ka 650 metra plazh privat me çadra dhe shezllone. Resorti ofron pishinë të jashtme,pishinë për fëmijë,7 rrëshqitëse uji dhe shërbime spa.
Të pajisura me dysheme laminat Feat,dhomat e Vikingen Infinity përfshijnë TV të sheshtë, ajër të kondicionuar dhe minibar. Çdo dhomë ka ballkon privat.Disa dhoma kanë spa dhe pamje nga deti.
Restoranti kryesor ofron mëngjes,drekë dhe darkë me bufe të hapur.Janë tre restoranate a la carte që shërbejnë kuzhinë turke,italiane Lindjes së Largët. Baret ofrojnë një varietet pijesh alkolike dhe joalkolike.Ka gjithashtu dhe verë.
Qendra e spa përfshin banjo turke,sauna,dhomë avulli dhe varietete masazhesh përfshirë Bali dhe Thai. Një qendër fitnesi  dhe një pishinë e brenshme e ngrohtë është gjithashtu disponibël.
Alanya është 20 nga resort. Antalya Airport është 105 km larg.

Më Shume Detaje:

Vikingen Infinity 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 27/08/2019 nė 20/09/2019
€ 150.08
» Dhomė Standarte 2 FEMIJE FALAS (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė i Dyti deri 6.9) Tarifa
nga 27/08/2019 nė 20/09/2019
€ 152.32
» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 27/08/2019 nė 20/09/2019
€ 152.32
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 27/08/2019 nė 20/09/2019
€ 113.68
» Dhome Standarte me pamje Pjeserisht nga deti (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė ) Tarifa
nga 27/08/2019 nė 20/09/2019
€ 156.80
» Dhomė Familjare Ndėrlidhėse (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 27/08/2019 nė 20/09/2019
€ 289.30

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė