Nga Data: Deri datė: Dhomė

Side Alegria Hotel & Spa 5* - Side *Adult Only

Side

Side

Side Alegria Hotel ndodhet në Kumkoy në Side ,200 metra larg detit. Ai ofron një pjesë private në plazh,2 pishina të jashtme,rrëshqitëse uji dhe qendra spa.Dhomat e  Side Alegria Hotel janë të pajisura me ajër të kondicionuar , tv lcd dhe minibar. Të gjitha përfshijnë ballkon me pamje nga pishina ,mali ose deti.Restoranti shërben vakte me stilin e bufes.Gjatë ditës mund të shijoni pije freskuese nga baret e hotelit. Qendra e Spa ofron një varietet të trajtimeve të bukurisë.Ka gjithashtu një qendër fitnessi. Qenra e Side është vetëm 5 km larg.

Më Shume Detaje:

Side Alegria Hotel & Spa 5* - Side *Adult Only

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Ekonomike Anex (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 03/09/2019 nė 27/09/2019
€ 129.92
nga 28/09/2019 nė 07/10/2019
€ 109.76
» Dhome Anex (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 03/09/2019 nė 27/09/2019
€ 132.16
nga 28/09/2019 nė 07/10/2019
€ 112.00
» Dhomė Standarte (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 03/09/2019 nė 27/09/2019
€ 136.64
nga 28/09/2019 nė 07/10/2019
€ 116.48
» Dhomė Standart Teke ( Max 1 Rritur ) Tarifa
nga 03/09/2019 nė 27/09/2019
€ 115.36
nga 28/09/2019 nė 07/10/2019
€ 86.80
» Dhomė Standarte me pamje pjeserisht nga deti (Max 3 Rritur ) Tarifa
nga 03/09/2019 nė 27/09/2019
€ 143.36
nga 28/09/2019 nė 07/10/2019
€ 123.20
» Standarte me Pamje nga deti (Max 2 Rritur ) Tarifa
nga 03/09/2019 nė 27/09/2019
€ 150.08
nga 28/09/2019 nė 07/10/2019
€ 129.92

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė