Nga Data: Deri datė: Dhomė

Armas Belek 5* - Belek

Belek

Belek

Armas Hotel Belek është i pozicionuar në bregdet vetëm 2 km larg nga qendra e Belekut. Hoteli ofron 367 dhoma standarte dhe suita familjare, Hoteli ka 3 Restorantet moderne dhe 5 bare qe ofrojnë shumellojshmeri të ushqimesh që i përshtaten çdo shije. Ju mund të relaksoheni në qendëren spa, nepermjet hamamit, saunas dhe masazhit; Mbani trupin tuaj në forme perfekte ne palestrërn qe hoteli ka ne dispozicion apo edhe aktvitet e ndryshme shportive. Hoteli përmban 2 pishina të jashtme dhe pishina për fëmijë. Fëmijët tuaj do të argëtohen  mini klub apo edhe me animacionet që ofrohen. 

Dhomat janë të pajisura me: 

- TV satelitor 

- Minibar 

- Ajër i kondicionuar 

- Kasafortë 

- Ballkon 

- Telefon (me pagesë) 

- Tharëse flokësh 

 Brenda kompleksit të Hotelit: 

- Restorant kryesor & restorant A La Carte

- Bar-e 

- Pishinë e Jashtme, Pishinë për femijë, Plazh

- Fitness, Sauna, Qendër SPA 

- Animacione

- Disko

- Muzike live

- Miniclub  

- Wifi (pagese extra)

- Volejboll në Plazh 

- Bilardo etj

- Dyqane, Parukeri, Market

 

Më Shume Detaje:
Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin kryesor.
- Restorante A La Carte (pagese extra)
- Leng frutash te fresket ne mengjes.
- Tė gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike te hapura
– Snack Bar
- Akullore ora 16.00
- Muzike live
- Disco
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll nė Plazh
- Basketboll
- Gjimnastike
- Tenis
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė (me depozitė)
Pėr fėmijėt:
- Pishinė
- Mini-club (4-12 vjec),
- Mini DiskoArmas Belek 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Kopshti Ekonomike (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 21/05/2018 nė 10/06/2018
€ 122.40
nga 11/06/2018 nė 08/07/2018
€ 141.60
nga 09/07/2018 nė 19/08/2018
€ 170.40
nga 20/08/2018 nė 16/09/2018
€ 141.60
nga 17/09/2018 nė 07/10/2018
€ 122.40
» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 21/05/2018 nė 10/06/2018
€ 127.20
nga 11/06/2018 nė 08/07/2018
€ 146.40
nga 09/07/2018 nė 19/08/2018
€ 175.20
nga 20/08/2018 nė 16/09/2018
€ 146.40
nga 17/09/2018 nė 07/10/2018
€ 127.20
» Dhome Standarte Teke ( Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 21/05/2018 nė 10/06/2018
€ 94.80
nga 11/06/2018 nė 08/07/2018
€ 109.20
nga 09/07/2018 nė 19/08/2018
€ 130.80
nga 20/08/2018 nė 16/09/2018
€ 109.20
nga 17/09/2018 nė 07/10/2018
€ 94.80
» Dhome Standarte 2 FEMIJE FALAS ( Max 2 Rritur + 2 Fėmijė) Tarifa
nga 21/05/2018 nė 10/06/2018
€ 127.20
nga 11/06/2018 nė 08/07/2018
€ 146.40
nga 09/07/2018 nė 19/08/2018
€ 175.20
nga 20/08/2018 nė 16/09/2018
€ 146.40
nga 17/09/2018 nė 07/10/2018
€ 127.20
» Dhomė Familjare (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 21/05/2018 nė 10/06/2018
€ 222.00
nga 11/06/2018 nė 08/07/2018
€ 255.60
nga 09/07/2018 nė 19/08/2018
€ 306.00
nga 20/08/2018 nė 16/09/2018
€ 255.60
nga 17/09/2018 nė 07/10/2018
€ 222.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė