Nga Data: Deri datė: Dhomė

Port River 5* - Side

Side

Side

Hoteli me i ri i Zinxhireve Lake River, hapi dyert e tij për pushuesit në vitin 2015, duke ju dhene nje alternative reklasuese me stil bashkohor për këtë sezon veror. 226 Dhoma standarte dhe 10 Dhoma familjare përbëjnë gamën e akomodive per këtë resort i cili ndodhet 7 km nga qyteti antik i Sides, 40 km nga Aeroporti i Antaljas dhe 250 metra nga deti.

Në secilën prej dhomave standarte do të gjeni:
- Ballkon
- TV LCD Satelitor
- Minibar (pije freskuese)
- Kasafortë (pa pagesë)
- Dush
- Parket Laminat
- Tharëse Flokësh

Brenda resortit do të gjeni:
- Restoranti Kryesor Bufe dhe 2 Restorante A La Carte (Turk dhe Italian)
- 5 Bar-e (Lobby, Pishinë, Beach Bar, Disco dhe Garden Bistro)
- Pishinë e jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishinë për Fëmijë dhe 1 Rrëshkitëse
- Plazh privat, 250 m larg (Shuttle)
- SPA, Sauna, Jacuzzi dhe Masazh
- Ping Pong, Bocca, Volley Plazhi, Aerobi, Step, Parasailing, Banana, Jet Ski, Surf, etj

Më Shume Detaje: Nė Paketėn Ultra All Inclusive pėrfshihet:
- Mėngjez, Mengjez i vonė, Drekė, Darkė tek Restoranti Kryesor Bufe
- A La Carte 1 here pėr qėndrim javor me rezervim
- Pijet alkolike dhe jo-alkolike vendesa dhe disa tė importit
- Gozleme, Akullore dhe Ėmbėlsira
- Peshqirė, Shezlongje dhe Cadra Plazhi pa pagesė nė plazh dhe pishinė
- Fitnes, Ping pong, Sauna, Step
Port River 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė