Nga Data: Deri datė: Dhomė

Alan Xafira Deluxe 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli - 5 yje ndodhet në zonën e Turkler, 10 km larg Qytetit të Alanias dhe 100 km larg aeroportit të Antalias, 650 metra larg plazhit. Totali i dhomave është 813, ndër të cilat 573 dhoma standarte (37 m2), 192 dhoma familjare (50 m2), etj.

Në të gjitha dhomat do të gjeni:
- Ajër të kondicionuar qëndror
- Ballkon
- WiFi (me pagese)
- Minibar (ujë rifurnizim ditor)
- TV satelitor

Në brendesi të kompleksit do të gjeni:
- Restorant Kryesor Bufe dhe 3 Restorante A La Carte (Italian, Turk dhe Lindje e Largët)
- Bar-e në ambjente të ndryshme
- Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë
- Plazh privat me guralecë dhe rërë. Shuttle nga hoteli cdo 15 min
- WiFi pa pagesë në lobi
- SPA, qendër shëndeti, masazh, banjo turke dhe sauna
- Miniclub për fëmijët 04-12 vjeç
- Ping Pong, Volejboll në plazh, biliardo, doktor, bebisiter, lavanteri, fax, floktore, etj. 

Më Shume Detaje: Nė paketėn "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjes, Mėngjes i vonė, Drekė, Mbasdite, Darkė, Darkė e vonė nė bufenė e restorantit kryesor
- Pijet alkolike dhe jooalkolike vendase dhe ato tė importit standarte
- 1 herė pėr njė jave qėndrim me rezervim tek Restorantet A La Carte
- Ushqim dhe pijet nė plazh deri nė 18.00
- Shezlongje, Cadėr, Peshqire nė plazh dhe pishinė
Alan Xafira Deluxe 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 177.60
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 153.60
nga 16/09/2018 nė 29/09/2018
€ 129.60
nga 30/09/2018 nė 16/10/2018
€ 93.60
» Dhome Superiore me pamje nga toka (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 182.40
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 158.40
nga 16/09/2018 nė 29/09/2018
€ 134.40
nga 30/09/2018 nė 16/10/2018
€ 98.40
» Dhome Superiore Teke me pamje nga toka (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 136.20
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 118.20
nga 16/09/2018 nė 29/09/2018
€ 100.20
nga 30/09/2018 nė 16/10/2018
€ 73.20
» Dhomė Standarte Superiore me pamje nga Pishina (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 187.20
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 163.20
nga 16/09/2018 nė 29/09/2018
€ 139.20
nga 30/09/2018 nė 16/10/2018
€ 103.20
» Dhomė Superiore Familjare me pamje nga toka (Max 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 273.60
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 237.60
nga 16/09/2018 nė 29/09/2018
€ 201.60
nga 30/09/2018 nė 16/10/2018
€ 147.60
» Dhomė Superiore Familjare me pamje nga pishina (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 280.80
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 244.80
nga 16/09/2018 nė 29/09/2018
€ 208.80
nga 30/09/2018 nė 16/10/2018
€ 154.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė