Nga Data: Deri datė: Dhomė

The Sense Deluxe 5* - Side

Side

Side

Hoteli luksoz me 5 yje  shtrihet ne plazhin e mrekullueshem te Side-Kumkov vetem 3 km nga qyteti antik i Sides. Hoteli ndodhet 60 km nga aeroporti i Antalias dhe largesia ne minuta eshte vetem 15 me autobus. Hoteli disponon 237 dhoma elegante vetem per kenaqesine e pushuesve

Ne dhoma do te gjeni:
-TV LCD Satelitor
-Ajer i Kondicionuar (manual)
-Telefon me linje direkte
-Tualet
-Tharse flokesh
-Kasaforte

Hoteli ofron gjithashtu:
-SPA
-Banjo turke
-Qender estetike
-Qender fitnesi
-Animacione
-Volejboll ne plazh
-Sporte te ndryshme
-Aqua Fitness

 

Më Shume Detaje: Sherbimi All Inclusive perfshin:
-Restoranti kryesor me Mengjesin, dreken dhe darken.
-Pije te ndryshme vendase
-Buffe
-Bare te ndryshme
-KinemaThe Sense Deluxe 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max: 3 rritur) Tarifa
nga 20/08/2018 nė 30/09/2018
€ 206.40
» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 20/08/2018 nė 30/09/2018
€ 211.20
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 20/08/2018 nė 30/09/2018
€ 158.40
» Dhome Standarte Pamje nga Deti (Max: 3 i rritur) Tarifa
nga 20/08/2018 nė 30/09/2018
€ 223.20
» Dhomė Familjare Dublex Pamje nga Toka (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 20/08/2018 nė 30/09/2018
€ 316.80
» Dhomė Familjare Dublex Pamje nga Deti (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 20/08/2018 nė 30/09/2018
€ 334.80
» Suitė Junior (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 20/08/2018 nė 30/09/2018
€ 235.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė