Nga Data: Deri datė: Dhomė

Aska Lara Deluxe 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Hoteli më i ri i zinxhirëve Aska - 5 yje ndodhen në Rajonin e Lara Kundu, Antalia, 12 km larg aeroportit të Antalias dhe 12 km larg qytetit të Antalias. Hoteli ndodhet 500 m larg detit. Totali i dhomave është 545, ndër të cilat 474 janë Standarte (23-32 m2), 29 dhoma Familjare (46-50 m2) dhe 42 dhoma Ndërlidhëse (40-64 m2).

Në dhomat e hotelit do të gjeni:
- Ballkon
- Ajër të kondicionuar manual
- Telefon linjë direkte
- Minibar (ujë, pije freskuese dhe birrë rifurnizueshme cdo ditë)
- Kasafortë (me pagesë)
- TV satelitor
- Kanale muzikore
- Tharëse Flokësh
- Dush

Në ambjentet e hotelit: 
-
Restorant Kryesor bufe dhe 4 Restorante A La Carte (Turk, Italian, Peshk dhe Kinez)
- Bar-e në ambjente të ndryshme të hotelit
- Plazh privat me rërë. Shuttle nga hoteli cdo ditë tërë ditën pa pagesë
- Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshkitëse
- Sauna, banjo Turke dhe sauna
- Miniclub 4-12 dhe animacion gjatë ditës dhe natës
- Volejboll në Plazh dhe Basketboll
- Lojë me shigjeta, qëndër fitnesi, sporte ujore, biliardo, masazhe, qëndër pazari, doktor, bebisiter, telefon, fax, internet dhe dhomë lojrash, etj. 

Më Shume Detaje: Nė paketėn "Ultra All Inclusive":
- Mengjes, mengjes i vonė, drekė, darkė, snack gjatė ditės dhe natėn vonė
- Tė gjitha pijet a alkolike dhe jooalkolike tė vendit dhe ato importi standarte
- Akullore gjatė mbasdites nė orare tė caktuara
Aska Lara Deluxe 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 2 Rritur+2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 10/07/2018 nė 27/08/2018
€ 235.20
nga 28/08/2018 nė 30/09/2018
€ 206.40
» Dhomė Standarte Pamje nga Toka (Max 2 Rritur+2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 10/07/2018 nė 27/08/2018
€ 247.20
nga 28/08/2018 nė 30/09/2018
€ 218.40
» Dhomė Standarte Teke me Pamje nga Toka ( Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 10/07/2018 nė 27/08/2018
€ 184.80
nga 28/08/2018 nė 30/09/2018
€ 163.20
» Dhomė Standarte Pamje nga Pishina (Max 2 Rritur+2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 10/07/2018 nė 27/08/2018
€ 266.40
nga 28/08/2018 nė 30/09/2018
€ 237.60
» Dhomė Familjare me Pamje Pishina (Max 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 10/07/2018 nė 27/08/2018
€ 532.80
nga 28/08/2018 nė 30/09/2018
€ 475.20
» Dhomė Connection me Pamje nga Pishina (Max 5 Rritur) Tarifa
nga 10/07/2018 nė 27/08/2018
€ 532.80
nga 28/08/2018 nė 30/09/2018
€ 475.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė