Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sherwood Exclusive 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Sherwood Club,  hotel me i ri me 5 yje hap dyert zyrtarish ne sezonin turistik te vitit 2014. Ajo ndodhet ne zonen e maleve Taurus dhe detit Mesdhe eshte 40 minuta larg aeroportik kryesor te Antalias dhe 10 minura nga qyteti i Kemer. 

Ne brendesi te dhomave:
-Ajer i kondicionuar (manual)
-Televizor LCD satelitor
-Kasaforte
-Mini Bar
-Tualet
-Tharse flokesh
-Dysheme me parket
-Ballkon
-Sherbim dhome 24 oresh

Ne brendesi te kompleksit:
-Restorantin kryesor, 4 restorante A La Carte (specialitet turk, asiatik , italian dhe ushqime deti)
-Fast Food
-Pasticeri
-Bare ne ambjente te ndryshme
-Disko
-Pishine
-Aquapark
-Sporte ujore
-Qender fitnesi
-Qender Estetike
-Salle bilardo
-Dyqane
-Animacione

Per femije: mosha 4-12 vjec
-Park lojrash 
-Salle televizori dhe kompjuteri
-Kercime, not dhe gjimnastike
-Aktivitete me kostume
-Mini Disko

Per adoleshentet nga mosha 13-17 vjec:
-Aktiviteti dhe eskursione te ndryshme gjate dites dhe pasdites 

Më Shume Detaje: Me shume detaje: Oferta Speciale:
-Paketa e Muajit te Mjaltit me sherbime dhome ne diten e pare dhe dekorime te shumta. Darke Romantike dhe 10% ulje per sherbimin SPA.
-Paketa e Restorantin A La Carte me sherbimet e shumta te specialitetit vendas.

Sherwood Exclusive 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 23/05/2019 nė 06/06/2019
€ 181.70
nga 07/06/2019 nė 26/06/2019
€ 220.80
nga 27/06/2019 nė 10/07/2019
€ 234.60
nga 11/07/2019 nė 21/08/2019
€ 253.00
nga 22/08/2019 nė 29/08/2019
€ 234.60
nga 30/08/2019 nė 09/09/2019
€ 220.80
nga 10/09/2019 nė 27/09/2019
€ 181.70
» Dhomė Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 23/05/2019 nė 06/06/2019
€ 135.70
nga 07/06/2019 nė 26/06/2019
€ 165.03
nga 27/06/2019 nė 10/07/2019
€ 175.38
nga 11/07/2019 nė 21/08/2019
€ 189.18
nga 22/08/2019 nė 29/08/2019
€ 175.38
nga 30/08/2019 nė 09/09/2019
€ 165.03
nga 10/09/2019 nė 27/09/2019
€ 135.70
» Dhomė Superiore (Max: 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 23/05/2019 nė 06/06/2019
€ 188.60
nga 07/06/2019 nė 26/06/2019
€ 227.70
nga 27/06/2019 nė 10/07/2019
€ 241.50
nga 11/07/2019 nė 21/08/2019
€ 259.90
nga 22/08/2019 nė 29/08/2019
€ 241.50
nga 30/08/2019 nė 09/09/2019
€ 227.70
nga 10/09/2019 nė 27/09/2019
€ 188.60
» Dhomė Deluxe (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 23/05/2019 nė 06/06/2019
€ 193.20
nga 07/06/2019 nė 26/06/2019
€ 232.30
nga 27/06/2019 nė 10/07/2019
€ 246.10
nga 11/07/2019 nė 21/08/2019
€ 264.50
nga 22/08/2019 nė 29/08/2019
€ 246.10
nga 30/08/2019 nė 09/09/2019
€ 232.30
nga 10/09/2019 nė 27/09/2019
€ 193.20
» Dhomė Deluxe Superiore (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 23/05/2019 nė 06/06/2019
€ 200.10
nga 07/06/2019 nė 26/06/2019
€ 239.20
nga 27/06/2019 nė 10/07/2019
€ 253.00
nga 11/07/2019 nė 21/08/2019
€ 271.40
nga 22/08/2019 nė 29/08/2019
€ 253.00
nga 30/08/2019 nė 09/09/2019
€ 239.20
nga 10/09/2019 nė 27/09/2019
€ 200.10
» Dhomė Lagoon (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 23/05/2019 nė 06/06/2019
€ 204.70
nga 07/06/2019 nė 26/06/2019
€ 243.80
nga 27/06/2019 nė 10/07/2019
€ 257.60
nga 11/07/2019 nė 21/08/2019
€ 276.00
nga 22/08/2019 nė 29/08/2019
€ 257.60
nga 30/08/2019 nė 09/09/2019
€ 243.80
nga 10/09/2019 nė 27/09/2019
€ 204.70
» Dhomė Lagoon Superiore (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 23/05/2019 nė 06/06/2019
€ 211.60
nga 07/06/2019 nė 26/06/2019
€ 250.70
nga 27/06/2019 nė 10/07/2019
€ 264.50
nga 11/07/2019 nė 21/08/2019
€ 282.90
nga 22/08/2019 nė 29/08/2019
€ 264.50
nga 30/08/2019 nė 09/09/2019
€ 250.70
nga 10/09/2019 nė 27/09/2019
€ 211.60
» Suite Familjare (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 23/05/2019 nė 06/06/2019
€ 300.15
nga 07/06/2019 nė 26/06/2019
€ 358.80
nga 27/06/2019 nė 10/07/2019
€ 379.50
nga 11/07/2019 nė 21/08/2019
€ 407.10
nga 22/08/2019 nė 29/08/2019
€ 379.50
nga 30/08/2019 nė 09/09/2019
€ 358.80
nga 10/09/2019 nė 27/09/2019
€ 300.15

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė