Nga Data: Deri datė: Dhomė

Botanik Platinum Hotel 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli - 5 yje luksoz, hoteli më i ri i zinxhirëve hotelier "Delphin" (Hapet në prill të 2014) ka një pozicion të favorshëm mes palmave dhe kopshteve të mahnitshëm. Vendodhja e tij është 90 km larg nga aeroporti i Antalyas dhe 32 km larg nga Qyteti antik i Sides. Ky resort fantastik përbëhet prej 6 kate, 453 dhoma dhe 4 ashensore panoramik nga 6 ashensore në total. Ndër 453 dhoma, 255 jane standarte (31 m2) dhe 198 janë dhoma Familjare (43 m2). 

Në dhoma do të gjeni:
- Sistem qëndror kondicionimi
- TV me kanale satelitore
- Mini Bar
- Kasafortë digitale
- Tharëse flokësh
- Ballkon

Në ambjentet e resortit do të gjeni: 
-
 1 Restorant Kryesor Bufe dhe 5 Restorante A La Carte; Mexico (Meksikan), Vivaldi (Italian), Taverna (Grek), Francez dhe Lindjes së largët.
9 Bar-e të ndryshme ndër të cilat vitamin bar (jo alkolik), snack bar, beach bar, waffel bar, etj.
- Banjo Turke, Sauna dhe qendër fitnesi
- Pishinë të jashtme dhe të brendshme, Pishinë për të rritur dhe Pishinë për fëmijë, Aquapark
- Animacion për fëmijë, mini-club (4-12 vjeç) dhe park lojrash
- Wireless
- Tenis, ping pong, volejboll në plazh, canoe, etj. 

Më Shume Detaje: Tė pėrfshira nė "High Class All Inclusive":
- Bufe e hapur mengjesi, dreka dhe darka (Restoranti Kryesor)
- Snack mesnate
- Pije alkolike dhe jo-alkolike vendase, lengje frutash tė freskėta
- Birrė, ujė, kikirikė nė minibar (furnizim ditor)
- Kasafortė elektronike nė dhomė
- Banjo Turke, Sauna, qendėr fitnesi
- Tenis, Ping pong, volejboll nė plazh, lojė me shigjeta, kanoe, windsurf (me certifikatė)
- Aerobi, polo ujor, gjimanstikė nė ujė, step
- Aquapark
- Luna Park
- Animacion Ditor
- Akullore, kafe, kek (Snack bar dhe Bar-i i pishinės)
- WiFi
- Ēadra, peshqirė dhe shezlongje (me depozit)
Botanik Platinum Hotel 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart me pamje nga Toka (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 21/05/2019 nė 05/06/2019
€ 201.60
nga 06/06/2019 nė 11/07/2019
€ 220.80
nga 12/07/2019 nė 25/08/2019
€ 244.80
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 220.80
» Dhome Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 21/05/2019 nė 05/06/2019
€ 151.20
nga 06/06/2019 nė 11/07/2019
€ 165.60
nga 12/07/2019 nė 25/08/2019
€ 183.60
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 165.60
» Dhomė Standart Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 21/05/2019 nė 05/06/2019
€ 206.40
nga 06/06/2019 nė 11/07/2019
€ 225.60
nga 12/07/2019 nė 25/08/2019
€ 249.60
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 225.60
» Dhomė Standart me pamje nga deti (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 21/05/2019 nė 05/06/2019
€ 216.00
nga 06/06/2019 nė 11/07/2019
€ 235.20
nga 12/07/2019 nė 25/08/2019
€ 259.20
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 235.20
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 21/05/2019 nė 05/06/2019
€ 362.40
nga 06/06/2019 nė 11/07/2019
€ 396.00
nga 12/07/2019 nė 25/08/2019
€ 438.00
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 396.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė