Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sea Planet Resort 5* - Side

Side

Side

Sea Planet Resort & SPA do të hapet për herë të parë në prill të 2013, hoteli ndodhet në zonën e  Kizilot Tourism Center dhe shtrihet në një sipërfaqe prej 60000 metër katror. Hoteli ka dhoma standarte.
Të gjitha dhomat janë të pajusura me: 
- Ajër të kondicionuar
- Ballkon
- Telefon me dalje direkte
- Satelit
- LCD TV
- Kasafortë (me pagesë)
- Mini Bar
- Dush

Në restorantin kryesor  do të gjeni kuzhinë ndërkombetare dhe kuzhine vendase, të servirura në bufe të hapur, ka sektorin për vegjetarianët dhe për fëmijët gjithashtu, ushqim kinez, francez, meksikan, anglez dhe mbrëmja e ushqimeve të detit janë të pranishme.

Mëngjesi 07:00 – 10:00                      
Mëngjesi i vonë 10:00 – 10:30                                              
Dreka 12:30 – 14:00                      .           
Darka 18:30 – 21:30                       
Darka e vonë 23:30 – 24:00 
Hoteli ofron një pishinë të jashtëme, një pishinë për fëmijë, një pishinë të brëndëshme dhe 6 rëshkitëse. Ofrohen aktivitete të shumta për të rritur edhe për fëmijë. 
Më Shume Detaje: >Koncepti “All Inclusive “ pėrfshin :
- Mėngjesi, Dreka dhe Darka
- Pijet freskuese dhe disa pije alkoolike
- Mini buffet pėr fėmijė
- Volejboll nė plazh
- Sportet e ujit (me pagesė)
- Sauna
- Banjo Turke
- Aqua Park
- Fitness Center
- Cadrat dhe shezlonė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhit

Pėr fėmijė
-Pishinė e vecantė
-Aquapark
-Kėnd lojrash
-Miniclub
-Mini bufe
-Animacione tė shumta
-Vizatime
Sea Planet Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė